Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Lehetek terhes ha elsore csinaltuk a baratommal es gumi nelkul , elotte meg nem voltam senkivel. Kb 4-5 tolas volt es ennyi. Lehetek ettol terhes ?

2014. márc. 29. 01:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de igen, lehetsz terhes.
2014. márc. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem nagy a valószínűsége, de ilyen kis dologtól is teherbe eshetsz, ez ember függő. Nem érdemes kockáztatni még ennyit sem, védekezzetek! Ha most nem is, egyszer becsúszhat...
2014. márc. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eddig meg szuz voltam es baratom kb fel oraval elotte elvezett el
2014. márc. 29. 13:31
 4/10 A kérdező kommentje:
A gumi nelkuli "szex" kb 2percig tartott ... akkor nem valoszinu ugye ?
2014. márc. 29. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy szűz voltál, nem számít egyáltalán, ettől függetlenül ugyan úgy terhes lehetsz. Ahogyan elélvezett a barátod, a fitymáján és a makkon maradhatnak olyan ondósejtek, amik meg tudnak termékenyíteni, valamint ha bedugja neked az előváladékban is vannak olyan spermák, amik megtermékenyíthetnek. Azért, mert "csak" 2 percig volt bent, simán teherbe eshetsz. Tényleg ember függő. Nagyon oda kell figyelni, mert sosem lehet tudni. Ha nagyon aggódsz, akkor vegyél egy terhességi tesztet, hogy megnyugodj.
2014. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ertem ez kb szombat 02:00 korul volt akkor ha hetfon elmegyek nogyogyaszhoz es iratok fel 72oras esemeny utani tablettat akkor azt meg hetfo ejfelig be lehet venni ?
2014. márc. 29. 17:52
 7/10 anonim válasza:
menj ügyeletre, jobb ha hamarabb beveszed a tabit. Mikorra várod a mensid?
2014. márc. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sima ugyeleten is adnak receptet ?

az a baj vasarnap nem sok gyogyszertar van nyitva

04:12ere varom

2014. márc. 29. 18:58
 9/10 anonim válasza:
Na, tabi beszedve?
2014. ápr. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen még vasárnap reggel elmentem kértem receptet és egyből mentem is a gyógyszertárba.!
2014. ápr. 3. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!