Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól "megnőiesedhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól "megnőiesedhetek"?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, eléggé fiús arcom van...fogamzásgátló javíthat ezen?

A hajam is hullik, és miután megmosom, kimegyek kicsit az utcára pl. elmegyek a suliba, összeáll tincsekbe, és olyan mintha zsíros lenne, pedig nem az, ha megfésülöm utána jó. Ezen is változtat?


2014. márc. 25. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló abban segít hogy ne legyen gyereked. Nem mindenre gyógyír, persze lehet hogy valamit javít a testedben, de nem hiszem hogy ilyeneken segítene. Én 2 éve szedem, azon kívül hogy nem vagyok terhes, és nem jön meg össze vissza mást nem tapasztaltam, de ez ember függő.
2014. márc. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én bírom a fiús arcú lányokat...
2014. márc. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem se lett semmi hatása. kicsit híztam, de talán nem is attól.
2014. márc. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 6kilót híztam és nőtt valamennyit a mellem, de így sem nagy,de legalább találok rá melltartót, előtte, semekkora mellem nem volt!
2014. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fiús acrú fiú vagy?

Sztem mindíg fésülködj! Ha utána jó...

2014. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Moszuke ***** válasza:

a hajhulláson a normális, tudatos étrend, életvitel és vitaminok segítenek. ha ez meg van utána kezdj el a kefélésen gondolkozni.

összeállás ellen meg balzsam kell sztem

2014. márc. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!