Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most csak szerintem hülye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak szerintem hülye?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki eléggé kiakasztott (mindketten huszonévesek vagyunk, nem tinik, bár agyilag szerintem ő még az). Lefeküdt egy sráccal gumi nélkül, elment benne a srác (mert ugye miért is ne), ő persze megijedt és másnap vett esemény utánit, amit aznap este be is vett. Rákövetkező nap megint lefeküdtek, megint gumi nélkül, és megint elment benne a srác, majd ez történet következő nap is megismétlődött. És most tőlem kérdezi, hogy hathat -e még az esemény utáni, vagy vegyen -e be megint egyet... Most mit mondjak? Azon túl, hogy hülye liba módjára viselkedik... A terhességtől persze nagyon fél (de nem jobban, mint a védekezéstől, gondolom). Szerintetek mit tegyen?

2014. márc. 23. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki hülye úgy is fog meghalni :-D Majd a kis hormon bomba hazavágja a hormonháztartását.
2014. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a p*csába! Hogy lehet valaki ennyire h*lye...
2014. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem, tényleg felelőtlen

szedjen fogamzásgátló tablettát és nem lesz ilyen baj

2014. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

tudjátok ilyenkor nem a kiscsajt nézem hülyének..mert egy dolog felelőtlenül gumi nélkül szexelni..ez mind két fél hibája...de hogy még azaz idióta kis fasza csávó bele is engedi a csajba a cuccot?na itt üt ki az ész!akárhogy is írtad szerintem elgondolkodtató,hogy ilyen esetben ha a lány 50%osan tud valamit a szexről,akkor a fiú mennyire?10%???mert ha tudná,hogy azaz ő kölke lesz és fel kell nevelnie,nemhiszem,hogy beleengedné...


25/F

2014. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a srácot nem érdekli túlzottan szerintem, hogy mi lesz a következmény. volt már barátnője, aki terhes lett, és abortusz lett a vége. gondolom úgy van vele, hogy legrosszabb esetben majd úgyis elmegy a következő csaj is abortuszra...


barátnőmnek meg komolyan nem tudom, mit mondjak. nem is tudom, hogy a nőgyógyász kiír -e ilyen sűrűn tablettát, meg hát már egy is rohadtul káros, nemhogy egymás után 2. viszont terhes sem akar lenni. borzasztó ostoba egy szitu ez.

2014. márc. 23. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted hülye.. egye meg, amit főzött magának!
2014. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mond meg neki h az emberi elet(gyermek) nrm jatek.

Ha ezt nem tartja tiszteletben akkor zornyu anya lesz es te NEM fogod tamogatni.:)

2014. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én valami olyasmit olvastam hogy évente legfeljebb 2 tabletta javasolt.
2014. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!