Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő felíratni fogamzásg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajtosmákosbabkonzer kérdése:

Mennyi idő felíratni fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
elhatározástól számítva az első bevételig, orvosi ellenörzéssel.

2014. márc. 21. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor mész el orvoshoz, mert a tablettát a menstruáció első napjától kell elkezdeni szedni! Én elhatároztam, elmentem orvoshoz, elküldött vérvételre, annak pár nap alatt megvolt az eredménye, visszamenetm hozzá, és akkor írta fel a fogamzásgátlót!
2014. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem. akkor nyugtass meg hogy nem én vagyok a f*** ha számon merem kérni, hogy másfél ÉV alatt mértis nem sikerült ezt elintézni :)
2014. márc. 21. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is függ az adott helytől, ahol felírják, hogy időpontos-e a felíratás. Nálunk az. Így 2 héttől 1 hónapig terjedő időszak, mire az ember kap a nőgyógyászatra időpontot. Akkor az ember elmegy, ott megvizsgálják, esetleg csinálnak helyben egy ultrahangot, de ezt nem feltétlenül szoktak. És elküldenek vérvételre. Nálunk 9-től van rendelés a nőgyógyászaton, ha valaki ekkor kerül sorra, akkor még a vért aznap le tudja vetetni, mivel az 10-ig van nálunk. De ha nem, akkor másnap elmegy vérvételre. És ez az eredmény már másnapra megvan. Amit még szoktak csinálni, az egy rákszűrés. Annak az eredménye 2 hét kb. És akkor, ha minden eredmény megvan, akkor egyből kiírják a receptet és azt a menzesz első napján már el is lehet kezdeni szedni. Szóval vannak helyek, ha nagyon a maximum időtartamot vesszük figyelembe, akkor max. másfél-2 hónap. De 1 hónapon belül általában inkább megvan már minden.

De ez tényleg helyfüggő. Magándokinál gondolom sokkal hamarabb is megoldható vagy ahová nem kell időpont.

De másfél évig nem tart ezt elintézni, az biztos.:)

2014. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mégis hogy a francba jött össze ez a 1,5 év??
2014. márc. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!