Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mi az oka a fehér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka a fehér folyásnak így hirtelen?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a dienille fogamzásgátlónak a 2. levelét, és lefeküdtünk a barátommal, más védekezés nélkül és belém élvezett. Másnap meg fehér folyás jelentkezett nálam, ami eddig nem volt. Ha most kezdtem el a 2. levelet már akkor védett vagyok szerintetek? Nekem még fura ez a dolog, mindig gumióvszerrel védekeztünk, és jobb félni mint megijedni:)
2014. márc. 20. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, védett vagy. Nekem is furcsa volt mikor elsőnek visszafolyt. De sokkal jobb mintha gumival védekezni.
2014. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elvileg fehér folyás akkor van ha jól tudom, ha valami nemi bajod van


2 levél után tuti védett vagy:)

2014. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor van, de igen akkor is. :)
2014. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Elvileg fehér folyás akkor van ha jól tudom, ha valami nemi bajod van "

Fehérfolyása minden nőnek van, az első menstruációt megelőző időszaktól egészen klimaxig. Az a jó, ha valakinek van. Sokkal nagyobb baj, ha nincs, ugyanis az azt jelenti, hogy gond van a hüvelyflórával, ami egyébként a fertőzésektől véd. A gond akkor van, ha ez hirtelen megnövekedik, égő-viszkető érzés párosul hozzá, ha a fehér folyás színessé, sárgává-zöldessé vagy túrós állagúvá válik és szagos lesz. Ugyanis ezek utalnak fertőzésre. De maga, a fehér folyás nem! Az a normális!

És kérdező, ez ilyen. A beleélvezés, illetve a nemi izgalom hatására termelődött váladék ilyenkor jelentkezhet még másnap is akár ilyen formában.

De az is simán elképzelhető, hogy akár egy fertőzés van kialakulóban. Ugyanis arra is jellemző, hogy hirtelen megnövekedik a folyás, aztán pedig jön a többi kellemetlen tünet. Ezekre figyelj, ha bármit tapasztalsz, tehát fura szagú folyás, viszketés, égő érzés, akkor elképzelhető, hogy egy fertőzés előjele ez a folyás. Mivel hogy a fogamzásgátló hatással lehet a hüvelyflórára és sokaknak mellékhatásként jelentkezik ez miatt a gyakori fertőzés. Én ezért hagytam abba.

2014. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
4. Fúj, de gusztustalanok vagytok ti nők! Ehehehehe! :D
2014. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te meg ha valamivel nem vagy tisztába, akkor inkább ne írj hülyeségeket!

Amúgy ha neked ez gusztustalan, akkor elég gyerek vagy te még! Inkább állj neki legózni, az hátha jobban megy!:-D

2014. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4

én ezt elhiszem...


de a drága doki aki 1x nekem felírt gyószert meg még pár alkalommal, nekem tudod, még ennyit se tudott mondani amit te itt nekünk


Csak ennyit , hogy biztos valami nemi betegség....


De a végén kiderült nem az volt nálam, aztán hagytam is.


De énis köszi a választ:)

2014. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!