Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 1 nap véletlenül 2 gyógysze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 nap véletlenül 2 gyógyszert veszek be az nagy gáz? Visznt így nem maradna a 21. napra gyógyszer akk azt pótolni kell a köv levélből?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, hogy gáz-e, viszont a betegtájékoztatóján rajta van. Ha nincs, akkor a keresőbe írd be a fogamzásgátló nevét és ott is meg lesz a betegtájékoztató!
2008. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A betegtájékozatóm meg van viszont ilyen esetről nem ír. :(
2008. júl. 23. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Ha tudod hogy három napig nem szeretkezel a barátoddal akkor ne vegyél be 1 szem gyógyszert..de másnap már ugyan úgy!Így helyre fog jönni a dolog!

2008. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen fogamzásgátlót szedsz, de itt egy idézet a betegtájékoztatóról:

"Ha az előírtnál több fogamzásgátló tablettát vett be:

A túladagolásnak nincsenek súlyos tünetei, előfordulhat: hányinger, hányás, fiatal lányoknál kis mennyiségű hüvelyi vérzés. Ha az előírtnál több tablettát vett be, azonnal forduljon orvosához vagy gyógyszerészéhez".


Az előttem szólónak:

Hát nem tudom, hogy mi köze van a 3 napi szex megvonásnak a fogamzásgátló rendszeres szedéséhez, de ha a 21 szem tablettából nem veszel be egyet, akkor a következő 7 napban kiegészítő védekezés szükséges, mert a tabi hatása meggyengül. A duplán bevett tabit nemlehet azzal ellensúlyozni, hogy másnap nem veszel be egyet sem!!!

2008. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!