Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire hat a fogamzásgátlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hat a fogamzásgátlo ha sokszor 2-3ora különbséggel veszem be?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
2-3 óra külömbség nem baj. kb fél egy nap még maga a fogamzásgátlásban nem tesz kárt, de hormonálisan lehet hogy elkezdesz pár nap mulva barnázni. de még egy kihagyása sem nagy gáz.
2008. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
40%
Azt hogy érted hogy 1 kihagyása sem nagy gáz?
2008. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet sem szabad kihagyni!

Néhány óra tényleg nem számít.

2008. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igenis nagy gáz, ha kihagysz egy szemet, mert akkor 1 hétig kiegészítő védekezés is szükséges. Ez le van írva a betegtájékoztatóban.

Na, de nem ez volt a kérdés.

2-3 óra különbség nem okoz gondot, mivel az is le van írva, hogy:

"Naponta 1 tablettát kell bevenni, lehetőleg mindig azonos időpontban. Ha a bevont tabletta bevétele nem történik meg a szokott időben, úgy azt 12 órán belül pótolja. A következő bevont tablettát vegye be a szokott időben. 12 órán túl a készítmény hatása csökkenhet. Ilyen esetben ne pótolja az elfelejtett bevont tabletta (tabletták) bevételét, hanem folytassa a bevont tabletta szedését a megszokott módon. Az elkövetkező 7 napban kiegészítő fogamzásgátló módszer alkalmazása szükséges."

2008. júl. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általába reggel 6kor veszem be, de 7végén meg amikor nem megyek dolgozni akkor 11kor szoktam. És semmi bajom.
2008. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem probléma a 2-3 óra. :)
2008. júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy olvastam (neten), hogy minnél pontosabban veszed be a gyógyszert annál pontosabban fog megjönni a vérzésed.Nekem is így volt én este 8-kor szoktam bevenni viszont elutaztam 2 hétre ott meg csak este 11-kor sőt volt amikor fél 12-kor vettem be vagy 10 órakor.Amikor már hazaértünk.És nekem mindig úgy van, hogy csütörtökön veszem be az utolsót és hétfőn jön meg.Ez után az eset után 1 napot késett (már féltem nagyon nehogy gáz legyen), de az is lehet, hogy a stressztől késett.Nemtom.Szerintem nem lesz semmi gubanc a dologból mondom én is így csináltam!!!
2008. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!