Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az, hogy azt hangozt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azt hangoztatják az emberek, hogy az esemény utáni egy hormonbomba és nagyon káros, főleg fejlődő szervezetnek, nekem pedig meg se kottyant, amikor bevettem?

Figyelt kérdés
Kb mintha c vitamint vettem volna be, a menstruációmon sem változtatott semmit, a hangulatomon sem, hányingerem sem volt, akkor miért mondják, hogy iszonyúan megterheli a szervezetet, pedig még nagyon fiatal is vagyok és elég érzékeny de ez pont nem esett rosszul.
2014. márc. 15. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz annak még böjtje...

Az rengeteg hormon.

2014. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenkire hat egyformán.
2014. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
te sem az eszedből élsz majd meg..
2014. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bevettem nekem sem volt semmi tünet. Azóta rendszeresen előjönnek dolgok. Pl. érzékenyebb lettem alul. Fertőzést is jobban összeszedek (strandon)
2014. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Több, mint fél éve vettem be :) Még a menstruációm sem késett, a ciklusom nem változott, nem fáj jobban a mensi, mint amúgy is, de kevésbé se. Miért lenne akkor hú de nagy hormonbomba, ha még csak nem is émelyegtem tőle?
2014. márc. 15. 22:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nincs tüneted, még baromi sok hormont vettél be.
2014. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem éreztél semmit, de azt nem tudod, hogy a hormonok szintjén mik történtek. Nekem azt mondta egy nőgyógyász, hogy ez az esemény utáni tabletta kb. felér azzal, mintha egy hónapig fogamzásgátlód szednél, az pedig nem kis dózis. Szóval ha külső jelei nem is voltak, attól még a szervezetednek biztos nem tett jót.
2014. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Fertőzésem nekem is volt de már előtte is hajlamos voltam rá, kb 3 hónapja kezdtem rendszeresen tangát hordani és attól jött ki megint egyszer azóta.
2014. márc. 15. 22:29
 9/15 Moszuke ***** válasza:

a szénmonoxidot sem érzékeled még is megdöglesz ha kiszorítja az oxigént, meg még sorolhatnánk egy vagon káros és nem észrevehető dolgot.

azért mert nem haltál bele attól még az egy szükségmegoldás tabletta és odavág a testednek.

2014. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, tessék: A mérgezésre kezdetben

kábultság, fejfájás,

fülzúgás, hányinger,

szédülés, zavartság, a bőr

kipirulása jellemző.

Hasonló tüneteket más,

kevésbé veszélyes

betegség is okozhat, ezért

a mérgezést szenvedő

hajlamos elbagatellizálni a

problémát. A mérgezés

későbbi fázisaiban

izomgörcsök, hányás,

bénulás, majd a

legsúlyosabb esetekben

eszméletvesztés és

fulladás lép fel.

Bár a tüneteket nehéz

felismerni, ha szén-

monoxid mérgezés

szempontjából

potenciálisan veszélyes

helyiségben tartózkodunk

(kazánház, fürdőszoba,

garázs), esetleg többször, több családtagnál is

ugyanott jelentkeznek a panaszok, mindenképp

gyanakodjunk a mérgezés lehetőségére! Ha a fenti

tüneteket észleljük, azonnal menjünk szabad

levegőre, hívjunk segítséget!


Nekem viszont semmi bajom sem volt az égvilágon. Pedig ha olyan sok hormon akkor valamit kellett volna csinálnia, mert én a hormonjaim miatt vagyok iszonyú kiegyensúlyozatlan és nyűgös, de ez nem változtatott. A hormonok miatt van állítólag az émelygés stb.

2014. márc. 16. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!