Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használtunk óvszert és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xoxogasi kérdése:

Használtunk óvszert és nem bennem élvezett el. Terhesség?

Figyelt kérdés
26. kaptam meg és mi a barátommal 9. voltunk eggyütt.Óvszert használtunk nem szakadt ki ellenőriztük.Nem bennem élvezett el.De kicsit meg szeretnék nyugodni.Szerintetek lehetek terhes?

2014. márc. 13. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az óvszer pont arra való, hogy ne legyél terhes. Magyarán, ha az elejétől fogva rajta volt és nem szakadt ki, nem lehetsz terhes!
2014. márc. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha logikusan gondolkoznal, tudnad a valaszt. De ha ennyire rettegsz a terhessegtol, akkor inkabb ne fiuzz...
2014. márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
természetesen nem lehetsz terhes akkor sem lehetnél ha benned megy el gumival és nem szakad ki, pont erre van kitalálva. A menstruációt pedig nem megkapod hanem megjön.
2014. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Èn ugyan abban a helyzetben vagyok mint a kérdező de nekem még se jött meg. Ilyenkor mi van?
2014. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

A második válaszolóhoz csak annyit mondanék,hogy én csak az esélyeket kérdeztem,hogy mennyi az esélye ilyenkor a teherbeesésnek :)

Nekem majd 25. kell megjönnie :) Nyugdoj meg és majd megfog jönni :) Ha mégse akkor emg csinálj egy tesztet :)

2014. márc. 13. 11:18
 6/6 anonim válasza:
Ne fáradj a toldalékolással.
2014. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!