Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan kell használni ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell használni ezt a fajta terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
ojan h van vmi hely ahova oda kell csöppenteni v mi.. most nemvágom.. elöször csinálom.. légyszi segitsetek
2014. márc. 11. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Biztosan van hozza papir, olvasd el, mert fontos, hogy pl hany perces az eredmeny!
2014. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
van.. ck az a baj h mivel én szerbiai lakos vagyok, ezért minden szerbül van...
2014. márc. 11. 15:42
 3/22 anonim ***** válasza:

Olvasd el azt a papírt vagy leírást, amit adtak a teszthez, azon minden pontosan le van írva.

Vagy ha ennyire nem megy, akkor legalább írd le, hogy pontosan melyik tesztről van szó, hogy tudjon az ember segíteni.

Mert ahány teszt, annyiféleképpen lehet megcsinálni.

2014. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Zestica a neve...
2014. márc. 11. 15:45
 5/22 anonim ***** válasza:

Akkor google: teszt neve + hasznalati utasitas


amugy nyilvan oda kell cseppenteni, de nem mindegy mennyit

2014. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
2014. márc. 11. 15:46
 7/22 anonim ***** válasza:
leveszed a kupakot, keressél számot a hsználatiban, ami az lehet, hogy hány mp legyen minimum a pisi. általában ezeket az ablakkal felfele kell tartani, és lehet, hogy van olyan kitétel, hogy mikor leteszed, és várod az eredményt, a pisis vége nem lehet alacsonyabban, mint a másik. az ábrákat biztos te is tudod értelmezni, ezekre kell figyelni nagyjából.
2014. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
igen tudom értelmezni.. de az a baj h nemtom h mennyit kell rácseppenteni arra a kis kerek izére meg h utána ck hagyjam pl vizszintesen v tartani kell v mi...
2014. márc. 11. 15:52
 9/22 anonim ***** válasza:

Döntetlen a vizelet egy csepegtető és ukapajte két csepp (kb. 100 pl) a vizsgált minta. Ne töltse túl az elnyelő betét a nyitó után öt perccel olvassa el az eredményeket


google ford

2014. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
akkor csináld úgy, ahogy írtam. pisisugár átlagban 5-10 mp elég. aztán fektesd le sima felületre, várj 5 percet.
2014. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!