Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb/legbiztosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb/legbiztosabb terheségi teszt? Mennyibe kerül (kb. )?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy a legolcsóbb épp olyan megbízható mint a legdrágább. Nem tudok neked árakat mondani, de elvileg bármelyiket megveheted, ugyanaz lesz az eredmény
2009. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gabriel terhességi tesztet vettem barátnőmnek, mert a patikus is azt ajánlotta. 99% ra biztos, 1%ot tart fent a gyártó. de szerintem tökéletes. 890 FT egy darab, részletes leírás jár hozzá
2009. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amik 1000 Ft környékén vannak azok már tuti jók.
2009. dec. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mind egyformán jó. csak mindnek kell 2 hét az aktus után, azelőtt semmi értelme tesztelni mert úgyis újat fogsz csinálni, 2 hét után meg már mindegyik kimutatja.
2009. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Végülis bármelyik jó de a középkategoriásakat tartjákl a legjobbna.Nekem azt monda a nődokim az a legjobb terhességi teszt ha az orvoshoz mész.Az a legmegbizhatóbb:)
2009. dec. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!