Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből 'baj', terhesség?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek kb fél éve, eddig tökéletesen működött. Viszont most az orvosom antibiotikumot írt fel nekem, ami gyengítheti a fogamzásgátló hatását. A nőgyógyászom erre azt mondta, várjak 3 órát a két gyógyszer bevétele között, különben kiüthetik egymást. Ezt én úgy értelmeztem, hogy ha várok akkor nem 'ütik ki egymást', tehát védve vagyok, így szeretkezhetünk a párommal. A biztonság kedvéért megszakítás is módszert is alkalmazunk.

(Plusz: szedek fájdalomcsillapítót, amire az van írva hogy megnehezíti a teherbeesést, ezért aki babát szeretne ne alkalmazza)

Ilyen körülmények között mire számíthatok?


2014. márc. 4. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
akármire.
2014. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én eléggé biztonsági játékos vagyok ilyen témában. Amikor én antibiotikumot szedtem akkor csak óvszerrel voltunk együtt egészen a következő levélig.
2014. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha semmiképp nem szeretnétek babát, akkor bizony máshogyan is védekezzetek a következő menstruációdig. Inkább ez, mint egy abortusz nem?
2014. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!