Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit jelent a 60mm az óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a 60mm az óvszer méretezésénél?

Figyelt kérdés
A MySize óvszereknél láttam.

2014. márc. 4. 15:04
 1/6 A kérdező kommentje:
A my.size óvszer-ek oldalán ( [link] Mit jelent a szélesség? (Width: 60mm). Egy tesztalanyt méricskélve se a hossz, se a szélesség (átmérő), se a kerület, se semmi más nem 6cm. A kerület (13cm) 60-as méretet javasol, ahol a 60-as szám elvileg a width, de nem értjük, hogy jön ki a 13 cm-ből a 6cm.
2014. márc. 4. 15:15
 2/6 anonim ***** válasza:

A width az a szélesség.

[link]

A 60 típus 19.3 cm hosszú, 60 mm(6 cm) széles és 12-13 cm a kerülete.

2014. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még ha nem is rendelkeznék angol nyelvtudással, akkor is szótár segítségével megtudnám a width jelentését. De te elképzeltél egy 6 centi széles péniszt? Az oldalon a legkisebb óvszer is majdnem 5 centis width-tel rendelkezik, szóval a width alatt biztos nem szélességet kell érteni, szóval a kérdés továbbra is adott.
2014. márc. 4. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Pedig ezek szerint szélességet jelent.

Akármerre is keresem a wirdth szó szélességet jelent.

A 60 mm szerintem nem az, hogy mekkora a szélessége alapból hanem, hogy mekkorára tud megnyúlni.

Például a 60-as tipus 19 cm hosszú akkor csak 19 cm hosszú péniszű ember veheti csak meg és húzhatja fel? Nem hiszem.

Átlag péniszvastagság 4 cm körül van nem hiszem, hogy csak a nagy farkú embereknek gyártanak óvszert.

Ahogy elnéztem mindegyik óvszer szélessége több mint 4 cm tehát a feltevésem igazolódni látszik, miszerint a megadott méret a legnagyobb méret. A hosszban is a legnagyobb van megadva, nem? Szerintem nincs ezen mit vitatni tovább.

2014. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. márc. 5. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Az óvszer szélességet nem átmérőben mérik, hanem ha pl az asztalra kiterítes, és összelapítod, annak a szélessége! Nem értem én sem, miért így határozzák meg. Tehát azt felhúzod egy péniszre, akkor amikor megtöltöd az óvszer belsejét pénisszel, a szélessége csökken, és magasságban nő.

Remélem érthetően írtam le :)

21l

2014. márc. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!