Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nektek a 7 napos tablettamente...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek a 7 napos tablettamentes szünetben mindig ugyanazon a napon jön meg a vérzésetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A betegtájékoztató szerint: " a megvonásos vérzésnek minden hónapban azonos napon kell kezdődnie".

Nekem általában vasárnap jön meg, de van amikor szombaton és van amikor hétfőn.

Azt mondta a nődoki, hogy az a lényeg, hogy a 7 napos szünetben megjöjjön.


Most akkor mindig ugyanazon a napon kellene megjönnie, vagy nincs ezzel gond?


Nálatok hogy van?


2014. márc. 2. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A nők tényleg ennyire buták?
2014. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem spec órára pontos volt, de ezzel nem mindenki van így. Ne aggódj, ha megjön, nincs baj.
2014. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mindig pontosan ugyanakkor veszem be, akkor szinre órára pontosan ugyanakkor jön meg.
2014. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszer ez? Eddig még egy ilyennel se találkoztam, ami így kikötötte volna. A legtöbben annyi áll, hogy várhatóan és a nők többségénél úgy is alakul, hogy azonos napon jön meg, de ez nem feltétel, csak egy kedvező mellékhatás.
2014. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Najó ide figyelj, nekem nem jött meg mindig ugyan úgy, mivel nem is vettem be mindig ugyan úgy. Sosem volt az, hogy minden nap ugyan abban a percben vettem be. De ez nem is baj. Ergo érthető, ha nem jön meg mindig ugyan akkor.
2014. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Symicia a fogamzásgátló neve. És ezt írja a betegtájékoztató: "Az utolsó Symicia bevételét követő 8. napon kezdje el a következő csomag szedését (a 7 tablettamentes napot követően) akkor is, ha a vérzés még tart. Ez azt jelenti, hogy a következő csomagot a hét ugyanazon napján kell elkezdenie, és a megvonásos vérzésnek minden hónapban azonos napon kell kezdődnie."
2014. márc. 3. 16:59
 7/8 A kérdező kommentje:

Én már próbáltam amúgy úgy bevenni, hogy szinte percre pontosan, de akkor sem jött meg mindig ugyanazon a napon...

Kicsit fura, hogy valakiknek meg órára pontosan jön meg. Akkor én vagyok elcseszve vagy mi?:D:D

2014. márc. 3. 17:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedem. :D

De nekem sem jön meg pont időben. Szombaton veszem be az utolsót és kedden vagy szerdán jön meg.

Igazából csak a napot tudod meghatározni, de az sem mnidig jön be.

2014. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!