Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

3 hónapja szedek fogamzásgátlót, rendszeresen szedem minden nap pontosan veszem be. Kb 2 hete voltam együtt a párommal amikor 3-4 tolás erejéig gumi nélkül csináltuk

Mivel nagyon félek hogy terhes leszek ,ezért a biztonság kedvéért gumival csináljuk a párom teljes mértékben egyetértett velem. ezen a héten szombaton kellene megjönni-e de már a hét elején éreztem h kisebb alhasi görcseim vannak. És eléggé aludhatnékom van mindig bár ez lehet h a suli nagyon lefáraszt érettségi előtt állok. Tudom hogy fura de 3 napja azt álmodom hogy terhes vagyok.

Most ezt mire véljem ? vegyek egy tesztet és csináljam meg ?

eléggé ideges vagyok

Előre is köszönöm a válaszokat !


2014. febr. 27. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Megis miert szedel fogamzasgatlot, ha ugyis gumival csinaljatok? Ha nincs ertelme akkor ne szed, mert annyira nem egeszseges
2014. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, én 2 éve szedem és mióta szedem nem használtunk gumit a párommal, még sem vagyok/voltam terhes. Ha sokat agyalsz rajta elkezded beképzelni, nyugi a tabletta véd.
2014. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tabit szedsz, minek a gumi?:D
2014. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre kiírja megint a kérdést...

HA ennyire parás vagy, tesztelj aztán nyugodjál le.

Persze, lehetsz terhes, 0,5% valószínűség van (ja, mindez akkor, ha benned is mennek el, nem 4 tolással...).

2014. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tesztüjjé!!!! Szerinted mi tudjuk onlione hogy terhes vagy-e???
2014. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!