Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszerhasználattal kapcsolatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerhasználattal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Ugye akkor kell feltenni, amikor már merev. DE: az előváladékban is lehetnek spermiumok (ezért veszélyes a megszakításos módszer). Na de akkor ha még csak előváladék van, tehát nem teljesen merev, még nem lehet felhúzni az óvszert, plusz az előváladék miatt is necces a szitu. Hogy van ez?
2014. febr. 26. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
ne tedd pinába a farkad gumi nélkül, ha nem akarsz gyereket. vagy ha nem védekeztek másképp
2014. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt értem. Na de akkor konkrétabban: pontosan mikor kell feltenni az óvszert? Az oké, hogy amikor már merev, de előtte mi van? Az előváladék miatt ha csak hozzáérintem, már akkor gáz lehet, az óvszert meg még nem tudom feltenni.
2014. febr. 26. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor közelít a puncihoz,akkor.
2014. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 asdfacexdxd válasza:
pettingről hallottál már?
2014. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam már. orális szexről is. De éppen arra lennék kíváncsi, hogy hagyományosan megoldható-e vhogy a dolog.
2014. febr. 26. 22:16
 6/6 Moszuke ***** válasza:

valahogy így képzeld el:


pettingeltek (csók, simi, orál, amit akarsz)

állni fog a dákód mint állat mert be leszel indulva..

csöpög belőle szolidan az előváladék, csupa szar lesz a makkod, a farkad meg ahova még csordogál.


a gumit a csupa előváladékos makkra, farokra szépen rátekered és az előváladék a gumi alá (tehát bele) kerül és nem lesz gáz.

értem? a gumit rátekered a farkadra.. ha a farkadon előváladék van vagy, erős pista, vagy pillanatragasztó tök mind1, mert a gumi belsejébe kerül mindez, ahogy rátekered a farkadra és a lány csak a TISZTA gumival fog érintkezni

2014. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!