Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esély a terhességre?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély a terhességre? Milyen oka lehet még annak, hogy nem jön meg?

Figyelt kérdés
Már10napja késik és az elmutl 3honapban kb 3szor védekezés nélkül voltunk együtt a párommal,nem tervezünk babat,de nem is bánnánk,jön amikor jön. Csináltam 3tesztet pár nap különbséggel,de mind egyértelműen negativ,viszont én már mikor meg kellett volna jonnie folyamatosan émelyegtem,hányingerem volt,fajt a hasam,és olyan érzésem volt mint meg soha. Úgy érzem mintha ahasam is kemeny lenne es a mellbimbóm is megváltozott volna. Ja és most hagytam abba a fogamzásgátlót 3 hónapja,utána 1szer mar megjött viszont a szedése előtt én kb nem is menstruáltam vagy maximum fel evben 1szer és erre gondolnék h ezért nem jön meg ha ezek a tünetek nem lennének.

2014. febr. 23. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Stressztől is van,hogy nem jön meg.Nekem pl a múlt hónapban nem jött meg.De én elég feszült és ideges vagyok mostanában.Fogamzásgátlót ha lehet akkor ne szedj,mert csak tönkreteszed vele a szervezeted.
2014. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Annak idején, amikor abbahagytam, nekem is megjött egyszer, majd kimaradt fél évre.


Ez az ún.: post pill amenorhea = a fogamzásgátlóval leállított természetes ciklus nem indul újra magától, vagy nem képes helyrejönni magától. Gyakoribb, ha előtte se volt normális ciklusod.

2014. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sosem volt rendszeres,csak a fogamzásgátló szedése alatt,és azt is ugy tudtam elkezdeni, hogy a nőgyógyász gyógyszert írt fel,ami meghozta a menstruációm.
2014. febr. 23. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Van esélye,ha rendszeresen szexeltek.
2014. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!