Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fogamzásgátló tabletta, amelyiktől biztosan nem hízom meg?

Figyelt kérdés

Az utóbbi néhány hónapban közel 20 kg-t adtam le, jelenleg 175/58 kg vagyok, de még szeretnék ledobni 3-4 kg-t...Hallottam, hogy fog.gátló tabletták hatásásra megáll a fogyás/elindul a hízás...Borzasztóan félek ettől, ugyanakkor tabit mindenképpen szeretnék feliratni, egyrészt, mert nem rendszeres a ciklusom, meg persze védekezés szempontjából is...És be kell, hogy valljam, az sem ártana, ha kicsit nőnének tőle a melleim, de ez abszolút mellékes, mondhatni a legutolsó szempont, nem emiatt szeretném...Úgy tudom, leginkább a magas hormontartamú készítmények növelhetik a mellet, de gondolom , ha már ilyen változást idéznek elő, akkor a hízásra is megnő a hajlam...vagy rosszul gondolom?Diétázom, sportolok, szinte napi szinten..S bár tudom, h a súlyom stimmel, pár kilót le kell még ejtenem , mert modellkedni szeretnék.



2008. júl. 21. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést miért teszed fel még egyszer?


Amúgy a mai fogamzásgátlók nem hizlalnak úgy, mint a régiek. Max. 1-2 kg-t lehet tőlük hízni, de azt is csak az első pár hónapban.

2008. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah és persze ha odafigyelsz rá, akkor nem marad meg az a néhány felesleges kiló
2008. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Diane35öt szedek, ami egy elég erős gyógyszer (bőrgyógyászati problémáim miatt ez a legideálisabb, mielőtt még valaki beszólna), a melleim nem nőttek meg tőle, az első évben nemhogy nem híztam de fogytam mellette, nem is keveset. Ellenben egy barátnőm az egyik alacsony hormontartalmú fogamzásgátlótól ugrott 5cm +1betűt melltartóméretben, és felszedett jópár kilót (mondjuk örült is neki, előtte is hízókúrán volt). Ha mindenképp fogyni akarsz, és ennyire megrémít annak a pár kilónak a gondolata, ezt előre mondd el a dokinak. Valószínűleg nem fog szépen nézni rád, mivel így is elég vékony vagy, de legalább úgy ír fel gyógyszert hogy ne hízz.
2008. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És biztos a Dianatól fogytál?Am. jól tudom, h ez nem kifejezetten fog.gátló, inkább bőrproblémákra való gyógyszer, és csak "mellékesen" van fog.gátló hatása?
2008. júl. 21. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!