Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I.Love.Myself kérdése:

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik este ittas állapotban lefeküdtem egy sráccal (mindketten részegek voltunk). Életemben először történt,hogy nem védekeztem. Közvetlenül,miután kivette elment a combomra,viszont belém semmi nem ment. Másnap reggel megjött,és viszonylag normális mennyiséget véreztem,de nem annyit és nem annyi ideig mint álltalában. Nem szeretném elmondani senkinek,mert nem vagyok egy könnyen kapható lány alapjáraton és szégyellem is magam. Mit tehetnék? Lehetséges,hogy terhes vagyok? Mennyi az esélye? Terhességi tesztet bármelyik patikában vehetek? A válaszokat előre is köszönöm!

2014. febr. 18. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A jelekből ítélve igen. A tesztek 3 hét után mutatják csak ki. de igen, minden patikában vehetsz.
2014. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden szex után lehetsz terhes, tudod a terhesség és a szex összefüggenek egymással.


Vegyél tesztet majd egy hét múlva, aztán az megmondja mennyi az esélyed.

2014. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17
2014. febr. 18. 11:25
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem sok esélye van így hogy terhes legyél de már csk az a kérdés hogy jól emlékszel e hogy hová ment el mert azt írod hogy ittatok!Menstruáció alatt is teherbe lehet esni és valójában bármikor de kétlem hogy ennyitől teherbe estél volna.Drogériában(rossmann,dm) is tudsz tesztet venni!
2014. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fél éjszaka alatt ha meg is termékenyült a petesejt, akkor sem tudott beágyazódni, szóval ez a vérzés még semmire nem garancia... Ha a következő is megjön, akkor nem lesz gond.
2014. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!