Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belarát szedek lassan 4éve....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belarát szedek lassan 4éve. Amult héten kellett volan megjönni de azóta semmi, ma már el kellene kezdeni az újabb adagot de hogyan? 6 tesztet csináltam mind negatív.

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen, nem kell túlaggódni.

Ettől még késhet is, nem vagy feltétlen terhes.

2014. febr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet szüneteltetned kellene?!


Én azért felhívnám az orvost. Lehet nem gyűlt fel annyi nyálkahártya(a fog.gátló amúgyis vékonyítja),ami le tudott volna lökődni ebben a hónapban...

2014. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát lehet szüneteltetni kellene,eddig még nem gondoltam rá nem volt ilyen soha hogy nem jött meg, ezért is vagyok kicsit bepánikolva.de ha nem kezdem el az újabb adagot akkor majd valamikor megjön?
2014. febr. 17. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!