Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lehet baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andii1 kérdése:

Ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés
3hónapja szedek fogamzásgátlót. Mindig pontosan beveszem egyet se hagyok ki. Viszont most nőtt a hasam de remélem nem azért mert baj van ,hanem mert felszedtem pár kg-t . Kérlek nyugtassatok meg. :/
2014. febr. 13. 21:38
 1/5 anonim válasza:
A hasad attól is nőhet ha többet eszel, kevesebbet mozogsz, lelassul az anyagcseréd, emellett a terhességnek egyéb tünetei is vannak. Lehet hogy nincs baj, lehet hogy van, de megnyugtatlak: vegyél egy tesztet és nézd meg, többet tud mondani mint én. :) Szorítok!
2014. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Egyéb tüneteket nem tapasztaltam . Néha kicsit fáj a hasam alja ,de lehet felfázás :S
2014. febr. 13. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
A hasnövekedés valóban nem tünet, viszont a fogamzásgátló mellett is ritkán, nagyon minimális (kevesebb, mint 1%) eséllyel eshetsz teherbe. Szerintem nincs gond, de csinálj tesztet!
2014. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,hogy megnyugtattatok <3 szép napot :)
2014. febr. 14. 12:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam ma orvosnál nincs baj :)
2014. febr. 17. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!