Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hallottam Gabriel nevű terhess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottam Gabriel nevű terhességi tesztről, lehet kapni Dm-ben vagy inkább csak gyógyszertárban, és mennyiért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Gyógyszertárban biztosan, DM-ben még nem láttam. Kb 800-1000 Ft körül van. Egy megbízható, jó teszt, csak ajánlani tudom :)
2009. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy milyen tesztet csinálsz, mind ugyanazt az eredményt mutatja. dmben van 23 féle, tudsz válogatni.
2009. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért ez nem igaz. MediLab például nagyon sokszor álpozitív. A Lilyvel együtt. A másik dolog meg, hogy a teszteknek van egy bizonyos érzékenysége. A 10-es a legjobb, az a legérzékenyebb, az adja a legbiztosabb eredményt, illetve az ad megközelítőleg helyes választ már a menstruáció elmaradásának első napján is.

Minden tesztnél tudomásul kell venni, hogy lehet fals negatív az alacsony HCG koncentráció miatt, így az első napokban még egy 10-es teszt sem feltétlenül ad pozitív eredményt, ha a kérdező terhes. Fals pozitív teszt ritkább, a medilab szokott így szórakozni, egyébként a fals pozitív tesztet ciszta, tumor, vagy coragon tüszőrepesztő injekció is okozhatja, de mondom nagyon ritka. A pozitív általában pozitív. Ha ennek ellenére van menstruáció, akkor valószínűleg vetélésről van szó.

Ajánlom még a Qupido tesztet. Ja és még egy jó tanács: Reggeli első vizeletből tesztelj, az a legbiztosabb :) Első voltam :)

2009. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy kis gubanc lépett fel mostanában és éppen ma teszteltem eggyet sajnos nevét nem tudom:S de szerencsére azt mutatta hogy nem vagyok állapotos:) szerintetek érdemes még 1 tesztet csinálni????
2009. dec. 8. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes két tesztet csinálni, ha másért nem a lelki nyugalmadért. pár nap eltéréssel csinálj egy másik fajtát is. egyébként az mind szép meg jó amit itt előttem kifejtett valaki a tesztekről de ezek a tesztek igenis megbízhatóak, az illető által becsmérelt lily olcsó, egyszerű, már használtam kétszer is és nem csapott be, csak el kell hogy teljen legalább két hét az aktus után és akkor már abszolút megbízható az eredmény.
2009. dec. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát neked bevált, nekem viszont nagyon sok nő panaszkodik róla.
2009. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!