Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Székesfehérváron a Szent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Secret people kérdése:

Székesfehérváron a Szent György kórházban valaki tud tanácsolni rendes nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Még kiskorú vagyok és nincs akitől ezt megkérdezhetném. A barátommal már rég óta vagyunk együtt és arra gondoltam elkezdhetnék fogamzásgátlót szedni. Csak nem tudom hogy megy ez. Hogy odamegyek és mit fog csinálni az orvos, és kell e fizetni?
2014. febr. 12. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Dr. Berzsenyi Tibor


Édesanyám ide szokott járni, azt mondta jó doki. Azt meg hogy a Te esetedben fizetni kell-e vagy nem, nem tudom sajnos. Gondolom leméri a súlyod, lehet vesz vért, mivel a legtöbb hormonos tabletta, de van hormon nélküli is. Lehet, hogy hatalmas baromságokat beszélek, szóval kérdezz meg egy hölgy ismerősöd, faszi létemre kicsit nehéz megmondani ezeket.. :D Gumit szoktam használni ezért se tudom.

2014. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha olyan dokihoz mész, akit te választasz és időpontot kérsz, akkor fizetni kell. Ha csak sima szakrendelőbe mész akkor nem kell fizetni.

Simán bemész, elmondod mit szeretnél, a doki megvizsgál odalent és felír neked gyógyszert. Lehet kikérdez menstruációról meg hasonlókról.

Ajánlani dokit nem tudok.

2014. febr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
elozo: ez badarsag :) felhivod a kartonzot, es mondasz nevet, hogy kihez szeretnel menni, de kerdezd meg, hogy van(e allami rendelese is, mert jobb elore tudni ha csak maganban rendel. egyebkent van tini nogyogyaszt vagy hasonlo neven futo cucc... azt ajanlom :)
2014. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!