Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettől lehet terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől lehet terhes?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szeretkeztünk, megvolt az aktus, védekeztünk is. De utána még támadt kedvünk egy kicsit... Nem húztam gumit, de előtte jól megtöröltem, hogy semmi gond ne lehessen. De én meg beparáztam, hogy mivan ha mégis? Érdemes lenne egy eseményutánit bevennie, vagy mit kéne csinálnunk?

2014. febr. 11. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

KIVÜLRÖL hiába törölgeted, ha a húgycsöben BELÜL vannak spermiumok!


Alapvetö dolog, hogy ha NEM akartok gyereket, akkor MINDEN alkalommal,KEZDETTÖL VÉGÉIG kell használni óvszert. Az "elöször kicsit anélkül", meg "a második menet elött megtöröltem" böven elég akár 10 gyerekre is.

2014. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem lecs*szést kértem, hanem tanácsot. Elvileg már egy hete volt peteérése és kb. egy hét múlva jönne meg neki. Akkor most vegyen be esemény utánit vagy ne?
2014. febr. 11. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt nektek kell eldönteni, de a "peteéréshez" még annyit, hogy spontán peteérés - és ezért teherbeesés is - a ciklus minden napján lehetséges, akár közvetlen a menzesz elött, alatt és után is. Tehát az nem sokat számít, hogy mikor volt az utolsó peteérés.


Ha 100%-ban biztosra akartok menni, akkor ajánlott az esemény utáni, ha belefér egy esetleges terhesség kockázata, akkor várhattok. De egy teszt csak két hét múlva mutatná ki az esetleges terhességet, és akkor már késö a 72 órás.

(Ha semmi esetre sem tudtok egy gyereket vállalni, akkor ÉN a tablettát választanám, viszont utána sokkal jobban odafigyelnék a MEGFELELÖ védekezésre)


Mellesleg nem "lecseszésnek", hanem felvilágosításnak szántam az elözö válaszomat (is).

2014. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés utáni baba van a hasamban ;) Rég túl voltam a peteérésen... Nem tudhatjátok mikor jön egy spontán peteérés..
2014. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet terhes!
2014. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! Reméltem hogy 1 perc ovszer nelkul nem nagy probléma, ha nem megyek el, de eleg hülye voltam...
2014. febr. 11. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
baromi kicsi a valószínűsége. kétlem h baj lesz belőle de százalékos esély van rá.
2014. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, hogy döntöttetek
2014. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!