Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hétvégén együtt voltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén együtt voltam a párommal, és azóta egyik oldalon szurkáló érzést érzek a hasamban de nem mindig és a hátam közepe körül is izomláz szerű érzést érzek. Van esély arra hogy terhes lennék? (Mercilon fog gátlót szedek

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve rendszeresen szedem a Mercilon fog-gátlót, eddig semmi gondom nem volt. Elmúlt a mesim, ugyan úgy szedtem a bogyót egyik nap volt kicsit hígabb székletem, de máskor is előfordult.Volt már egy abom és azóta szedem a gyógyszert ha ez sem véd nem tudom már mit tegyek, de ha fél éve véd akkormost mi lehet ez? Segítsetek!
2009. dec. 7. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes vagy. Izomláz lehet a szextől is, a szúró érzés pedig lehet egy egyszerű fertőzés, de azért menj el vele dokihoz.
2009. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtató választ. :) lehet izomlázam van mert új munkahely, és fizikai meló, cipekedés van :) (1 hete)
2009. dec. 7. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Baaaaaaaaaaazmeg, ha hétvégén dugtatok, akkor hogy a faszba szurkálna már _most_ a hasad terhesség esetén?
2009. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én nem azt írtam hogy a hétvégi miatt szurkál. de ha nem amiatt akkor miért? :S A hátam is fáj és néha olyan mintha a hideg végigfutna a derekamon és az egész hátamon. amúgy a mellkhasom is eléggé fájdogál(nem a melleim)
2009. dec. 7. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:
a tünetek alapján még egy kezdődő megfázás is lehet
2009. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!