Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2,5 ѐve szedek f....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 ѐve szedek f. gatlot elegge vѐdd az már nem? Elfelejtetem bevenni 2dbot merr nemtartozkodtam otthol, párommal viszont egyutt voltunk. Mennyi az esѐlye a terhessѐgnek? 72 oranbelul potoltam.

Figyelt kérdés
sok választ ,fontos,fѐlek.
2014. febr. 2. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a seggedbe tette semmi esély
2014. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
neharagudj segitsѐget akarok,nem baromsáhgokat
2014. febr. 2. 20:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetsz terhes, mert megszakítottad a védettséget. Gyakorlatilag viszont nem sok esélye van.
2014. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyon bizom benne.potoltam az egyik kimaradt szemet meg ugye bevettem az estit.. remѐlem hogy nemvagyokterhes. a vѐdettsѐg nemteljesen szunt mdg nem?? mert viszonylag a 2 ev alatt normalisan beszedtem. igy nemtermelodott petesejt.
2014. febr. 2. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A petesejtnek nem termelődnie kell, hanem "megérnie".

Gratulálok, a saját testeddel nem vagy tisztában.

És még plusz dolog, hogy a használati útmutatót se olvasod el.

2014. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
es 2nap f.gatlo kihagyasa eleg ido ahoz h megerjen? :(
2014. febr. 2. 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem ezt mondtam, van rá esély, de nagyon kicsi.

Jobb ha felkeresed a dokit és tőle informálódsz. Ő ismeri a gyógyszered és a hatását.

Nagyon kicsi rá az esély, hogy terhes legyél, de hogy teljesen meg tudj nyugodni inkább keresd fel az orvosodat, mert ő tud biztosat mondani.

2014. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5napmulva kell menstruālnom,ha megjon meg nyugothatok?:)
2014. febr. 2. 21:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg, akkor valószínűleg nem vagy terhes.
2014. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem nyugodhatsz meg, fogamzásgátló mellett nem menstruáció van hanem megvonásos vérzés, ami akkor lép fel ha nem szeded a gyógyszert. Amúgy pl most is van rá esélyed, hogy vérzés jelentkezik, mert 2 db-ot kihagytál. Egyébként a betegtájékoztató leírja, hogy ilyenkor mi a teendő. Kövesd az utasításait és nincs olyan, hogy 2,5 éve szeded akkor már eléggé véd. Adott hónapban véd, de amint abbahagyod, rosszul szeded csökken a védelme. Emiatt is nem 100%os módszer, mert a statisztika beleszámolja az olyanokat akik rosszul szedik és teherbeesnek, mert természetesen állítják, hogy ők jól szedték, de az a szemét fogamzásgátló nem védett.


Az aktustól számítva 14 nap múlva csinálj tesztet, az lesz a biztos.


És mindig legyen nálad a gyógyszered! Nekem van egy kis neszesszerem, abban van a "túlélő" csomagom. Kistükör fésűvel, ragtapasz, szemöldökcsipesz, varrókészlet (tű, fehér, testszínű és fekete cérna), sminklemosó kendő, tampon-betét, antibakteriális gél ÉS a gyógyszerem. Bárhova megyek ezt bedobom a táskámba és mindig ott van velem, nincs olyan, hogy otthon hagyom, elfelejtem.

2014. febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!