Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon terhes vagyok? :oo

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon terhes vagyok? :oo

Figyelt kérdés

Kb. 4 napja történt hogy az előjáték részeként egyszer-kétszer berakta a barátom gumi nélkül de azonnal ki is vette.

Utánna ovszerrel védekeztünk. Lehetséges h terhes vagyok? Vagy h a 4 . Napon észlelhetőek a tünetek, vagy

annyira ideges vagyok h beképzelem magamnak a tüneteket? Vettem be utánna 1 fogamzásgátlo tablettát de nem szedtem rendszeressen. Mennyi az esélye h terhes vagyok?


2014. febr. 2. 13:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Akkor kb mennyi esélye van annak h terhes lettem?
2014. febr. 2. 14:39
 12/20 anonim ***** válasza:

Ezt senki nem tudja neked megmondani.

Van, akinek már annyi is elég, ha "ránéznek" és már bekapja a legyet (értsd rendes védekezés ellenére is).

Más meg évekig próbálkozik mindig jó időben, és mégse jön össze.


Érdemes lenne megtanulod a tested működését, és ha kockáztatni szeretnél, legközelebb legalább ne a legtermékenyebb periódusban!

Illetve az se ártana, ha előre kérdeznél, nem pedig utólag.


Most már úgyse tudsz tenni semmit se. Aktustól minimum két hét, mire bármilyen teszt is mutat valamit.

2014. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szoval lehet h terhes vagyok de az is lehet h nem?!
2014. febr. 2. 14:56
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel harmadik lehetőség nem létezik...

Igen. Minden nő, aki él nemi életet és még nem klimaxol, az vagy terhes vagy nem.

2014. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es hozzászóló!


Meg tudnád mondani, hogy az előváladákba -nem az előző ejakulációból- mégis honnan és mi módon kerül spermium?


Abban egyetértünk, hogy a férfi általában nem érzi az előváladék távozását (szinte soha), de vannak esetek amikor enyhe izom összehúzódás kíséri (saját tapasztalat), de ez az esetek nagyon kis hányadában van jelen.

2014. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Olvass és ámulj!

[link] - a teljes cikk kitér arra is, hogy a résztvevők több napos önmegtartóztatás és többszöri vizelés után "adtak" mintát.

2014. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Akkor most mivan? :o
2014. febr. 2. 17:46
 18/20 anonim ***** válasza:
Na? Terhes vagy vagy nem?
2014. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem :) de azért voltam nőgyogyásznál és azt mondta h ha aktus elött egyszer kétszer beteszi de nem egész aktus alatt gumi nèlkül és előtte nem volt magömlése 100% h nem lehetek terhes :) köszönöm mindenkinek a segitséget
2014. febr. 12. 22:11
 20/20 anonim ***** válasza:

"és előtte nem volt magömlése 100% h nem lehetek terhes :) "


Akkor nekem 100 %, hogy nem él a gyerekem, pedig igen hangosan tud bőgni.

2014. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!