Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció kimaradása fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció kimaradása fogamzásgátló mellett (zoely)?

Figyelt kérdés
Már 5. hónapja szedem a zoely nevű fogamzásgátlót. Mindig a 3. placebo után megjött, nem is volt vele semmi baj. Most azonban 18án kellett volna menstruálnom, és nem jött meg azóta sem, nem is csodálkozom hisz szedtem tovább a gyógyszert rendesen. betegtájékoztató azt írta egy hónap kimaradás semmit nem jelent, ha kettő van az már neccesebb. Csináltam tesztet várt után 2, 4 és 10 nappal, illetve tegnap is és mind negatív lett, kétféle tesztet használtam és minden előírást követve. Tegnap volt egy kisebb barnás folyásom de tényleg nagyon pici, azért kicsit megijesztett. Mert lehet túl sok "terhes vagy tünetek"et olvastam. Nagyon nem szeretném ha baj lenne. Csak paranoiás vagyok?

2014. febr. 1. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csináltál tesztet, és mind negatív lett akkor nem lehet baj. Az első pár hónapban még lehet ilyen "mellékhatás", még szokja a szervezeted. Ha még egyszer ki marad akkor meg mindenképpen doki.
2014. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ :) igen én is egyből erre gondoltam, hogy megvárom a következőt, közben még csinálok egy két tesztet, hogy nehogy az legyne hogy túl hamar csináltam, de hát tegnap volt 13. napja hogy nem jött meg, csak kimutatta volna. de a doki mindneképp következő kimaradásnál.
2014. febr. 1. 19:19
 3/10 A kérdező kommentje:
valakinek még valami véleménye?
2014. febr. 4. 21:54
 4/10 A kérdező kommentje:
hozzáteszem még hogy csináltam egy tesztet ( igen újraa) és az is negatív. első reggeli pisiből x-epil 25ös teszttel. a késés 17 napján.
2014. febr. 6. 18:29
 5/10 anonim válasza:

aznap a szel keleti vagy nyugati iranybol fujt?


ne haragudj, nem bunoskodni akartam, csak mosolyogtam egy jot a sok reszleten, amit leirtal :) nem vagy terhes, ne felj :)

2014. febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát azt nem tudom :D de köszi a válaszod :)
2014. febr. 13. 09:26
 7/10 anonim válasza:
Nem lett semmi gond végül, igaz?
2014. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát, most várom a következő menstruációt, két nap múlva kellene jönnie, már érzem hogy fáj a mellem. tesztet azóta nem csináltam
2014. febr. 13. 17:07
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon remélem hogy megjön
2014. febr. 13. 17:47
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat végül tényleg nem lett semmi baj egyszerű kimaradásról volt itt szó, ma reggel negatív teszt plusz rá pár órára megjött a menstruációm is :)
2014. febr. 15. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!