Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért titulálják a megszakítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titulálják a megszakításos szeretkezést megbízhatatlan fogamzás gátlási módszernek?

Figyelt kérdés

közel 5 hónapja megszakításos módszert alkalmazok, sikeresen! Partnerem megbízható. Az ovulációs napokon is történik az esemény.

És semmi.

Kezdem úgy látni, hogy az óvszer gyártó cégek riogatják az embereket a reklámaikkal, s a gyógyszer gyártó cégek is.

hozzá teszem tartós kapcsolatban élek.

21/L



2014. jan. 30. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
kb. 1,5 évig "védekeztünk" így, nálunk sem volt soha semmi probléma
2014. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noydra ***** válasza:

Mi is csináltuk fél évig, nem lett baj.

De ez nem mérvadó. Sokan teherbe esnek tőle. Nem nehéz kitalálni miért... előváladék, ne bírja visszatartani... ilyenek.

Főleg második menetnél az előváladékban sok sperma lehet, már az elég a bajhoz.


Inkább gyógyszer, legalább nem kell visszafognia magát senkinek sem :)

2014. jan. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

persze. ilyen apróságokra ügyelni kell, pl a vissza tartásra, két aktus közötti wc-zésre. intim mosakodásra aktus végén.

az megint más tészta mennyi spermium van az előváladékban. bár nem azon a két darab spermán fog múlni a dolog.

2014. jan. 30. 12:38
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

#4: meg olyan apróságra, hogy az előváladékot is visszatartsa. Semmiség!

Akkor már inkább húzok egy kotont, abban nem kell az időzítésre figyelnem, nyugodtan elélvezhetek ott, ahol a legkellemesebb.

2014. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az hogy nálad és még pár embernél sikeres az még nem jelenti azt, hogy az óvszer gyártók riogatnak.


Nálunk a családban a nők attól teherbe esnek ha rágondolnak. Édesanyám esetében a legterméketlenebb napoknak ítélt időszakban (menstruáció után) első próbálkozásra sikerültünk én is és a testvéreim is. Jó, mondjuk esetemben nem biztos, hogy egy volt, mert nászutas gyerek vagyok, de tesóim biztosan így voltak, mert akkoriban volt katonának behívva édesapám és hiszek abban amit ezzel kapcsolatban mondott édesanyám (a ne hagyjam a fiúknak, hogy hülyeségekkel etessenek mesélés részeként tudtam meg ezeket még a mi a menstruációs beszélgetés közepette). Nagymamáék 6an voltak testvérek pedig nagy fáma a családban mennyire frigid volt a dédnagymamám. (Dédnagypapának volt pár szeretője emiatt a faluban) És nem rémlik a családból senki akinek terméketlenségi problémái lettek volna vagy esetlegesen sokáig kellett volna próbálkozni. De, megvan. Keresztapukámék 38-40 évesen döntötték el, hogy gyereket szeretnének, 6 hónapjukba telt összehozni. Ők a rekorderek. Szóval köszi, de részemről mérgezem magam a gyógyszerrel amíg nem szeretnék gyereket nevelni, mert az óvszerben már nem bízok, sikerült párszor befürödni vele.


23 N

2014. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez az igazi szűklátókörűség. Azt hiszed, de és a párod, csak ebből áll a világ, és minden mindenhol csak úgy működik, ahogy veled. Fel kéne ébredned, hogy rajtad kívül egy egész világ létezik körülötted, amiben sok dolog teljesen másképp van, mint ahogy azt elképzelted.

De most ha ezt elkezdem neked magyarázni, kétlem, hogy megérted-e. Azért, mert nálatok ez a módszer bevált, nem jelenti azt, hogy mindenkinél beválik. Tudod, nem teljesen máshogyan működő dolgok és emberek is vannak a világon, mint amit képzeltél, bizony ám! Pl. volt, aki óvszerrel is teherbe esett, pedig nem lyukadt ki. Ez elég ritka, de ilyen is van. Tájékoztatlak, hogy a világon az emberek nem a te és a párod klónozásai, hanem teljesen más emberek, akiknél nem úgy működnek a dolgok. És örülj, hogy próba cseresznye alapon nem estél teherbe, amikor a nagy tudatlanságodban elkezdted óvszer nélkül. Most sírhatnál, hogy nem akarod megtartani és abortusz, stb.

2014. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ajj, ne oltogassátok már ezt a lányt. Igenis vannak pasik, akik már gyakorlottak ebben, és mindig idejében kiveszik a szerszámot. Van, akinek az a fontosabb, hogy bármikor elélvezhessen (mint az egyik hozzászólónak), és van, akinek meg az, hogy érezze a csajt belülről is teljes valójában. Ha két aktus között elmegy WC-re, és megmossa a farkát a pasi, akkor gyakorlatilag a nullára csökken a teherbeesés veszélye. És hiába magyarázzátok a hülyeségeteket, ez tény.

Ahogyan az is, hogy bármikor előfordulhat baleset, elég, ha a srác egyszer elszámolja magát, és véletlenül a csajba élvez, vagy elfeledkezik az alapos tisztálkodásról.. szóval sok minden múlik a pasin. Én magam is a gyógyszert preferálom, mert a kétség szerintem azért mindig ott motoszkál az emberben, hogy mi van, ha mégis becsúszott a gyerek. De hozzáteszem, erre olyannyira kicsi az esély, hogy ha a fent leírt dolgokat betartottátok, még esemény utánit se írna fel neked a nőgyógyász, csak max annyit kapnál, hogy "ejnyebejnye".

2014. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Attol, hogy te, egyetlenem, nem esel teherbe, rajtad kivul tobb millio no akar csak az elovaladektol is terhes lehet.
2014. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sokaktól hallom ,hogy megszakítással védekeznek és eddik mindkét férfi akivel voltam így szokta , de én képtelen vagyok gumi nélkül csinálni , félek . Az óvszer sem 100%-os , de nekem bitzonsági érzést nyújt . Amit sokan mondtak , a mindenféle emberekről az igaz , van akinek rendes ciklusa van és gyakorlotta párja és nem lesz gond , de nem igazán lehet tudni és a dolgok változhatnak is . Szóval nekem nem volt megnyugtató az hogy eddig egy nőjük sem lett terhes a megszakításos módszerrel .
2014. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Miért titulálják annak?

Mert tán az is!


Aminek 35 a Pearl-indexe, miközben a megbízhatóknak 0,1 és 3 közötti, az igencsak lutrinak számít.

(Pearl-index jelentése ha nem tudnád: 100-ra vetítve ennyien esnek teherbe 1 év - és nem 5 hónap - alatt a módszer használói közül.)


Azzal ne gyere, hogy ebben az értékben benne van az is, aki nem megfelelően használta, mert egyrészt a csőd is a módszer hibája, másrészt ez az összes többi védekezési eszköznél is benne van az értékben.


Személy szerint én használom a megszakítást és eddig még bevált, DE egyrészt NEM 21 vagyok, hanem 29 és megfelelő egzisztenciával, másrészt ebből adódóan: MEGTARTANÁNK, ha besikerülne.


És EZEN VAN A HANGSÚLY!

Aki úgy alkalmazza, hogy utána kaparásra menne, az egy oktalan, felelőtlen, idióta.

2014. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!