Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruációm 3-ik napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációm 3-ik napján kezdtem el fogamzástgátlót szedni, most tartok a szünet első napján, még nem jött meg. Kiegészítő védekezés nélkül már most is lehet vagy csak ha elkezdtem a második levelet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Már most is lehet mivel ha 2-5. napig kezded el szedni a tablettát 7 napig kell kiegészitő védekezés. Szoval Már lehet szeretkezni védekezés nélkül. :)
2009. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne is számíts arra h a szünet első napján meg fog jönni. Nekem 4.-5. nap szokott.
2009. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell már kiegésítő védekezés.
2009. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem se jött meg soha az eslő nap. mindíg csak az 5. en ettől először nagyon megijedtem, féltem hogy valami baj van, de mára már nagy könnyedség hogy napra pontosan tudom mikor fog megjönni. Elvileg ha 7 napot vársz már nem kell más módszer! DE CSAK AKKOR ha nem maradt ki egy tabletta sem vagy időben bevetted!
2009. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!