Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen esemény utáni tabletták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esemény utáni tabletták vannak?

Figyelt kérdés
név szerint írnátok nekem 72órás tablettákat, hatáskörrel, biztonsági szinttel, árakkal együtt? egy cikkhez kell (tanulmány.), ezért a nőgyógyászhoz küldők, illetve lenézők kíméljenek meg a kommentektől, tudom, hogy receptes gyógyszer, de személy szerint nekem nincs rá szükségem, ezért nem is tudom pontosan, milyenek vannak.
2014. jan. 26. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tanulmányhoz kell, annyit megtehetnél, hogy nem a legkevésbé megbízható, értelmetlen anonim oldalon érdeklődsz utána. Annyi energiát belefektethetnél, hogy egy nőgyógyászt megkérdezel, máskülönben hogy mersz egyáltalán hitelesnek titulálni bármilyen információt???
2014. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sejtettem, hogy lesznek negatív kommentek. Természetesen egy nagyon jó nőgyógyász ismerősöm segítségét is felkértem, mondta, hogy szívesen segít, de elég kevés ideje van, és csak hét vége fele tudna ezzel foglalkozni, ezért gondoltam, hogy összeirkálom a dolgokat, kigyűjtöm, részletezem, és utána nem lesz annyi dolga vele, elég ha átnézi, kijavítja, az kevesebb energiát vesz igénybe, mint ha az egészet neki kell elmondania. Hét végéig rengeteg még az idő, gondoltam utánanézek, hogy legyen némi fogalmam róla, mire arra kerül a sor, hogy a nőgyógyásszal egyeztessünk. Ezek után kérhetném, hogy valaki értelmes válaszokat is adjon?
2014. jan. 26. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Escapelle, EllaOne, Postinor2, Rigesoft. Tudtommal Maygyarországon csak ezek vannak. De az EllaOne-on kívül mindegyik teljesen ugyanaz, 750 mikrogramm levonorgestel, ami 1 tablettában van, vagy szét van osztva 2 tablettára.

Innentől a neten minden szükséges információt megtalálsz. Javaslom az ogyi honlapját.

2014. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jav.: 750 mikrogramm helyett 1,5 mg. De ha utánajársz, meg fogod találni.

Az ogyi honlapján gyógyszerinformáció/gyógyszeradatbázis menüpont. Ott kikeresed, rákattintasz a kis piros nyílra, majd az SPC-re (alkalmazási előirat). Ott megtalálsz minden szükséges infót.

2014. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó (kettő) vagyok. Mellékesen megjegyzem, hogy ha tanulmányt/cikket írsz, akkor alapból nem gyakorin, hanem hivatalos forrásból kell tájékozódni.

Ugyanis egy tanulmány/cikk végére forrásnak nem írhatod, hogy "há' ezt írták a gyakorin ismeretlen arcok".

Szóval annak még lett volna értelme, hogy FORRÁST kérj, de annak, hogy konkrét infókat kérj, nem.

2014. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos van egy jó barátnőm, akinél nem működött az esemény utáni tabletta. Escapelle nevű tablettát írt fel neki az orvos, amit be is vett, majd 2 hétre rá kiderült, hogy nem hatott... És állítólag nem ő volt az egyetlen, akinél ez a típusú tabletta nem vált be.
2014. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!