Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kétszer is később vettem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer is később vettem be a tabit mint szoktam, baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Mindig este fél 10-kor veszem be a tabit, de elfelejtettem és másnap reggel fél 11 kor pótoltam. De aznap este is elfelejtettem és ma reggel (tehát másnap reggel) fél9-kor pótoltam. Belarat szedek és ez az első levelem kb már 2,5 hete szedem. Baj lehet belőle? Meddig kell védekeznünk mással is?
2008. júl. 18. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én így hogy elfeljetetted tuti beszedném az egész levelet és csak a következő szedésekor szexelnék szabadon, azaz addig gumival, ne kockáztass, egyébként is azt mondják a tájékoztatók hogy ilyen esetben 1 hét kiegészítő védekezés kell.
2008. júl. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is védekeznék a helyedben ebben a hónapban más módszerrel. Még csak ez az első leveled. Állítsd be a telód, hogy jelezzen és akkor nem fogod elfelejteni bevenni. Ha már hosszabb idő óta szednéd, nem lenne semmi baj, hogy később vetted be, de így ne kockáztasd meg.
2008. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is használnék ebben a ciklusban kiegészítő védekezést. És ajánlanám a telón lévő emlékeztetőt detto. Nekem is az jelez, mert eléggé feledékeny vagyok. :D :$
2008. júl. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
7 szem gyógyszer van még a levélből, szükséges esetleg, hogy ne tartsam be a 7 napos szünetet és szedjem tovább megszakítás nélkül? vagy nyugodtan betarthatom azt a gyógyszermentes időszakot?
2008. júl. 18. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Tartsd be a gyógyszermentes 7 napot.
2008. júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2008. júl. 18. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!