Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit javasoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

18 leszek és a barátommal most már több mint egy éve együtt vagyunk. És eddig gumit használtunk, viszont nem elég hogy drága de sokszor amikor éppen kedvünk lenne a dologhoz nincs is nálunk. Anyám nem enged nődokihoz gyógyszert feliratni mert attól tart hogyha esetleg szétmegyünk a barátommal akkor majd nem lesz aki fizesse. Hagyjuk inkább anyámat...

Ami viszont nagyon érdekelne hogy mi a véleményetek a Pharmatex készítményekről? Nem veszélyes? Olvastam sok dolgot róla és nem tudom minek higgyek.


2014. jan. 21. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor menj el nődokihoz az anyukád engedélye nélkül. Az amúgy sem árt és rendszeres szűrésekre is elkezdhetsz járni.


A Pharmatex készítményeket is kell valakinek fizetni... Kapsz majd a nőgyógyásztól pontos információt.


Azt viszont nem bonyolult megoldani h mindig legyen mindkettőtöknél egy gumi.

2014. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát anyám még a rendszeres szűrésre is annyit mondott hogy nem. Úgyohgy töltöm be a 18-t és megyek magamtól.

Nem nehéz megoldani? Tudod amikor egyikőnknek sincs pénze akkor eléggé.

És az hogy a Pharmatexet is ki kéne fizetni azt én nagyon is jól tudom. Itt anyámmal van a gond, mert egy zsugori senkiházi, de inkább hagyjuk. A barátom azt mondta áll ő mindent, csak legutóbb mikor nődokival beszéltem, mondta hogy tablettához szülői beleegyezés kell 18 éves korig.

2014. jan. 21. 14:10
 3/3 anonim válasza:

Szia!

A nőgyógyász mondja meg elég sok szempont alapján, hogy melyik lenne a legjobb fogamzásgátló vagy fogamzásgátló eszköz a számodra. Lehet,hogy kinézel egy készítményt és az tényleg jó neked, de az orvos fogja tudni megmondani,hogy melyik az ideális számodra.

A szűrésekre meg annyit írnék neked,hogy az évenkénti egyszeri szűrés nagyon fontos. Hiszen ha van valami probléma akkor a legjobb az ha időben észreveszik és kezelik, ezt pedig csak a rendszeres szűréssel lehet elérni, hogy tudd minden rendben van a testeddel és a szűrések alkalmával sok olyan kérdést feltehetsz az orvosnak ami téged érdekel és legalább hiteles forrásból kapsz információt mindenről.

2014. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!