Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több, mint 2 éve szedem ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 2 éve szedem ezt a fogamzásgátlót (Diane 35) és most közti vérzéseim vannak. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Mármint ez a közti vérzés is olyan,hogy azt hiszem(látom),hogy megjött és beteszem a tampont,később kiveszem és sehol semmi...:S

Ez már 3-szor megtörtént,és nem értem miért.Én nem először szedek fogamzás gátlót,de ilyen még nem történt.Miért lehet ez? Más is tapasztalt már ilyet?


2009. dec. 2. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vennék rá mérget, de mintha a Diane 35-öt csak 6 hónapig lenne szabad szedni, mivel májkárosító hatása van.


Alapvetően pattanások kezelésére lett tervezve, az mellékhatás, hogy fogamzásgátlóként is "működik".


Mintha lenne fogamzásgátló verziója is D25 névvel vagy ilyesmi.

Én érdeklődnék a nőgyógyászodnál.

2009. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaz más gyógyszerrel , de anyumnak azt mondta nőgyógyi h ez nem gond.

Nekem is van néha, de nem lettem terhes...

2009. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen,egyébként én sem kifejezetten fogamzásgátlásra kaptam,hanem a PCOS miatt kell szednem,bár nem tudom,hogy ebben az esetben is be kéne-e tartani a fél éves szedést,mert a nőgyógyászom semmi felvilágosítást nem adott.

Annyit mondott,hogy szedjem,és mikor gyereket akarok térjek vissza. Ennyi.

Most nézek valami jó orvos után,csak az a baj,hogy errefelé kevés olyan van...:(

2009. dec. 2. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
ezek mind hormonkészitmények, mégha kicsi is van bennük. szerintem nem kéne fél évnél tovább szedni semmiféleképpen sem. én fél év utána legalább 1 hónap szünetet tartanék
2009. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!