Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet az oka? Nem jött meg.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka? Nem jött meg.

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, minden szemet pontosan vettem be nem maradt ki egy sem. Múlt héten beteg lettem kaptam gyulladáscsökkentő gyógyszereket, a gyógyszerész azt mondta nem befolyásolja ez a fogamzásgátló hatását,de nem jött meg!! Mi lehet az ok??
2009. dec. 2. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

ha antibiotikum volt, akkor bizony befolyásolja a hatását.

ha nemazvolt, akkor valszeg csak a betegségexd miatt csúszik kicsit a menzeszed

2009. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól h antibiotikum, nem feltétlenül csökkenti a hatást. Szerintem menj el orvoshoz, mert a szünetbe meg kell jönnie a megvonásos vérzésnek.
2009. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha tényleg nem antibiotikumot szedtél akkor valószínű nincs baj. Az antibiotikumok közül is a penicillin tartalmúak gyengíthetik a leginkább a fogamzásgátló hatását. Olvad el a betegtájékoztatón, hogy befolyásolhatja-e a gyógyszer a menstruációt, és a fogamzásgátló hatékonyságát. Ha így van, kötelező feltüntetniük. Mindenképpen menj el a nőgyógyászodhoz.
2009. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a gyulladáscsökkentő még nem biztos hogy antibiotikum.
2009. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!