Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Négy napja késik, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy napja késik, szerintetek lehet baj?

Figyelt kérdés
Volt már rá példa hogy késett,de ideges vagyok egy kicsit, augusztusban lefeküdtem egy sráccal, nem védekeztünk,de nem is ment el,eddig minden hónapban megjött 2-3 nap késéssel,de most 4napja késik és ideges vagyok egy kicsit.. Szerintetek? (hülyeséget ne:))
2014. jan. 9. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gond lenne már éreznéd a mozgást! :DDD
2014. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó megállóban állsz?
2014. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te most komolyan ilyen hülye vagy, vagy csak játszod?


Ha terhes lennél, már rég túl lennél a FÉLIDŐN IS!

2014. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem... Nem azt kellett volna kérdezni, hogy késik és...? hanem hogy esetleg..."nem védekeztem, lehet e baj?" Ez esetben nyilván lehet. Kb. ennyi... Késni bármitől késhet. Eleve nem nagy cucc 4 nap...
2014. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!