Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vannak itt olyan lanyok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lanyok akik 16-18eves korukban kezdtek a fogamzasgatlo szedeset?

Figyelt kérdés
Lenne par kerdesem hozzatok:Elotte voltatok nogyogyasznal es o irta fel? Anyutokkal vagy magatokban mentetek el? Tapasztaltatok valamilyen mellekhatast?
2014. jan. 9. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
ha még esse tod mé ba--ol?
2014. jan. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 3 évig éltem nővel, aki szedett.

Elöször el kell menni az orvoshoz.

Ha olyan, akkor be vizsgál, nem vagy e véletlen terhes.

Aztán a szerint és neked megfelelőt írja fel.

A betegtájékoztatóban benne van, meiket hogy kell szedni.

2014. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja igen, jobb ha van aki elkísér.

A mellékhatásokról mindenkinek más.

Van akinek semmi baja sincs, másoknak több is.

2014. jan. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

17 voltam, anyuval mentem el dokihoz, nem volt semmi extra, sima rutin vizsgálat, aztán felírta azt amit éppen szponzorált,akkor új gyógyszer volt. Előtte más okból már volt egy vérvételem,így azt nem csinált, de elvileg azt is kéne. Meg ha volt a családban szívprobléma, illetve trombózis hajlam, akkor azt is tudni kell.

Mellékhatás mindenkinek más.Nekem az első gyógyszeremtől semmi bajom nem volt egészen tavalyig,akkor már úgy gondolta a doki,hogy hozzászoktam,azért pecsételek. Az új gyógyszerrel szintén semmi bajom. Ki kell próbálni

20/L

2014. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 évesen kezdtem el szedni és előtte a nőgyógyász megvizsgált, és vérvétel is volt. Apukám kísért el, mert kellett a szülői engedély! Eleinte hányingerem volt, de azon kívül semmi.l
2014. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16 évesen kezdtem, egyedül mentem el, minek kísérgetett volna anya? Nem vágóhídra mentem.

Előtte nem sokkal voltam vérvételen, vittem a leletet, így nem kellett újabb vérvétel. Manuálisan is megvizsgált, illetve csinált uh-t, mert peteéréskor fájtak a petefészkeim, de nem volt cisztám.


3 tablettát szedtem, mindnek szörnyű mellékhatásai voltam (akné, hasmenés, sorolhatnám estig), utolsó próbaként írta fel a Nuvaringet, azóta semmi mellékhatás.

2014. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

17 évesen kezdtem el szedni, anyukámmal együtt mentem, de az orvoshoz már nem jött be velem, csak elkísért.

Megvizsgált az orvos, aztán adott időpontot vérvételre, pár nap múlva mikor annak meglett az eredménye akkor felírta a tablettát.

Most már három éve szedem, mellékhatása szinte egyáltalán nem volt soha :)


Mindenesetre első alkalommal mindenképp nőgyógyásznak kell felírnia a tablettát, utána már úgy tudom, hogy háziorvos is felírhatja ha nincs a közeletekben nőgyógyászat vagy ilyesmi.

2014. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!