Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek az gáz, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, hogyha még az előtt elélvezek, mielőtt még konkrét merevedésem lenne?

Figyelt kérdés

pl ha nehány napig, hétig nem maszturbálok, utána mint a villám, akár 20 másodpercen belül eldurranok! a sex általában nem tart tovább 1 percnél ! nincs is kedvem már a sexhez sem!probáltam gyakorolni, nyújtani az aktust de nem megy! félek, hogy a párom ezért fog elhagyni...! mit tanácsoltok?

Taknyos 28/ ferfi


2009. nov. 30. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha minden nap szexelnétek lehet nem lenne ilyen problémád.
2009. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A párod is ilyen időközönként igényli? Fordíts rá nagyobb figyelmet és nem lesz szükség az önkielégítésre.
2009. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a baj az az, hogy nem igenyli tul surun ( mivel nem tudom kielegiteni ). en is ugy vagyok vele, hogy arra az 1-2 percre folosleges nekiallni!

amugy minden jol mukodik nalunk (mar 7ik eve), "csak" ez nem...

2009. nov. 30. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
huh.... nagyon szerethetitek egymást ha nem működik jól a szex és mégis együtt vagytok....Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy a szex a legfontosabb mert nem, de azért fontos, hogy olyan téren is kielégítsétek egymást.
2009. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál vele beszélni nyíltan erről a problémáról? Szerintem az lenne a legjobb, ha közösen próbálnátok erre a problémára megoldást találni. Értem, hogy rosszul érzed magad emiatt, de ha csak te próbálkozol, akkor abból nem lesz semmi és még frusztráltabb leszel.
2009. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

és azt próbáltátok már, hogy jó elmész, de őt tovább kényezteted. nem áll fel utána? hátha úgy már tovább bírnád.

legyetek többet együtt!!

jó lehet 7 év alatt már sok mindent kipróbáltatok, de azt szerintem Te is érzed, hogy ez így nem jó se neked, se a párodnak, akit elméletileg szeretsz, nem? akkor okozz neki örömöt. és ne azért álljatok neki, mert jajj te 2 perc muvla ugy is elmész, hanem azért hogy jól érezzétek magatok. és ha elmész, puff. letörlöd és folytatjátok. vagy vele kezded. hátha úgy neki is több kedve lenne hozzá, nem?


sok szerencsét!

2009. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat!

szerencsem van a parommal, mert nagyon megerto tipus! azt mondja, hogy el kell fogadni, hogy az eletben nem lehet minden tokeletes! nagyon szeretjuk egymast, csaladot tervezunk, de tudom, hogy elsosorban nekem kell ezen valtoztatni. mit gondoltok a lidokain kenocs segithet?

2009. dec. 8. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Családot tervezel?

70-80 %-os merevedéssel ki sem lövell a sperma , ha egyáltalán van és nem előváladék, ami kijön.

Defektesen működsz már 7 éve bocsi.

Szerintem még gyereked sem lehet. Ez a típusú puhaf@rok általában együtt szokott járni a lassú spermákkal.

A barátnőd meg, ő is aztán szép kis nő lehet, őt sem értem, biztos fáj neki a berakás és az aktus ezért örül hogy kiveszed.

Ha gyereket is akarsz nemtörődöm vagy hogy elhagyagoltad a f@arkadat. Elnézést, de ez az igazság.

2012. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!