Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligest fogamzásgátló tabit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligest fogamzásgátló tabit írt fel az orvosom. Csak nincs a tájékozatón, hogy mennyi idő után van hatása. Meddig védekezünk a párommal mással?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a menses első napján kezded el szedni akkor azonnal hatásos.
2008. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
miért nem kell megkérdezni az orvost????:S nekem az volt az 1. kérdésem,h ha elkezdem aznap amikor megjön,akkor mikor szabad gumi nélkül...és lecseszett h nem figyeltem,elmondta h azonnal hat..de inkább megkérdezem azt amire kíváncsi vagyom 3szor,minthogy utána pánikba essek...
2008. júl. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
ja am a második is én voltam..én is azt szedek,ha akkor szeded be az elsőt,amikor megjön,akkor hat azonnal...
2008. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt nem hinném, hogy a szedés első napján már hatásos, mert akkor a nőgyógyászom nem mondta volna, hogy 2 hét után leszek védett. A téjékoztatóban tényleg nem ír konkrétumot, csak annyit, hogy ha más fogalmzásgátlóról térsz át erre, akkor az első 7 napban kell kiegészítő védekezés, tehát nagy valószínűséggel így lehet.
2008. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2008. júl. 16. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:
én vagyok aki Milligestet szed...mondom,mikor kérdeztem h meddig védekezzek mással is,lecseszett h nem figyeltem,mikor azt mondta h rögtön hat..mondjuk addig nem hinném h nagyon szexeltek,amíg megvan,tehát azt várjátok meg,míg elmúlik,akkor már biztos hat..de mi szexeltünk,amikor elkezdtem szedni,2.nap...
2008. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van aki azt mondja, hogy várjak kb. 2-3 hetet míg hat
2008. júl. 16. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem az orvos azt mondta amit leírtam,de jobb lenne ha elmennél hozzá tájékozódni,mielőtt elkezded szedni...
2008. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nah innen okulva ha majd az orvos felirja egyböl rákérdezek nála:P
2008. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!