Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15 cm körátmérőjű péniszre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 cm körátmérőjű péniszre milyen óvszert vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig tablettával csináltam (volt barátnőm), de most át kell szoknom egy darabig a gumira.Tudom,most jönnek azok az emberek,akik nem bírják ki,hogy ne írjanak be névtelenül valami hatalmas viccet arról,hogy miért méregetem a péniszem.

Engem nem a lényeg izgat,csak és kizárólag az,hogy mekkora gumit vegyek.


Mérőszalaggal körbetekertem a péniszem és 15cm, korábban próbálkoztam a dm-es, normál méretű durex-el,meg társaival,de pl az 54mm-es átmérőjű is kicsi volt(Nem beképzelem magamnak,a feléig sem ment le.)

Van a My Size márka,és a 69mm-esről azt írják,hogy a korátmérője 14-15cm,tehát az elvileg jó.

Nem szeretnék feleslegesen pénzt kidobni,érdekelne a ti véleményetek.Azt tudom,hogy a hossz nem számít,de feleslegesen tényleg nem vennék több ezerért ilyen óvszert.


2014. jan. 5. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Kerületűre gondolsz, nem? A körátmérő az sok lenne...
2014. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már annyi név van,kerület átmérő,körátmérő :)

Szalaggal körbemértem,úgy volt 15cm

Nem tudom,hogy innen most kell-e számítani,de az oldal,ahonnan rendelném ezt írta:


Átmérője: 6,9 cm (a normál méretű óvszeré 5,2 cm)

Hossza: 22,3 cm

Ideális a 14-15 cm körméretű péniszekre

2014. jan. 5. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:

MY.SIZE 69

Nekem 14,5 cm átmérővel jó ez is, és a MY.SIZE 64 is. Szerintem mindkettőből rendelj egy-egy kisebb kiszerelést, aztán amelyik beválik, abból raktározz be.

2014. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam én is...kerület.
2014. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha elosztod a kerületet pível akkor kapsz egy átmérőt. Habár csak megközelítő érték mivel a farkad nem szabályos kör. De elvileg még az 54 milisnek is jónak kéne lennie rá (habár attól is függ hol mérted a 15-öt). Viszont próbáld ki akkor a 69-est.
2014. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Fogtam egy mérőszalagot és kb a közepén pontosan körbemértem,és halálpontosan 15cm jött ki.

Nagyjából ugyanolyan vastag mindenhol,nagy eltérés nincs,max 1mm

Szerintem a körátmérővel erre gondolnak,ezt nem kell osztogatni, sugarat mérni, pi-vel osztani,stb :)

Amit bemásoltam az a 69mm-es,valószínűleg azt fogok rendelni...de még nem vagyok benne biztos.

Az eggyel kisebb(64) 13-14 cm körátmérőjű

2014. jan. 5. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Az átmérő maga az 54 és 64, meg 69 stb. a 14, 15 meg anyám kínja az a kerület. Az alakzat jelen esetben a kör vonala amit plédául körzővel megrajzolsz az a kerület. Az átmérő pedig a kör középpontján áthaladó szakasz aminek a végpontjai a körvonalon vannak. Hány éves vagy? Hol voltál matek órán? :(
2014. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Te sem az agyadból pattintottad ki ezt barátom :)

Nem emlékszem már az ilyen tananyagra,kb általánosban tanultam.

Plusz a Körméret még mindig nem fed semmit igazából,maximum a kör kerületét,tehát akkor gyakorlatilag,amit lemértem,az a körméret.

2014. jan. 5. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!