Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kezdjem el újra az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdjem el újra az antibébit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szal szedtem vagy 15napig antibébit majd beteg lettem antibiotikumot szedtem és nem akartam együtt szedni a kettőt... Most mikor kellene újra elkezdenem az gyógyszert szedni? Mensim elmúlása után? Vagy a mensim 5.napján? Nemtom elkezdeni újra mikor kell.. Köszi a segítséget:)
2009. nov. 29. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
antibébi heheee jó kis név =).
2009. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát látom ebbe a témába nagyon nem vagy felvilágosult nemtom minek írsz egyáltalán ide?! A fogamzásgátlónak az antibébi a másik neve;) Jah a másik meg h kössz h a kérdése válaszoltál:)
2009. nov. 29. 20:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Szedted a fogamzásgátlót 15 napja és antibiotikumot kellett szedned ezért abbahagytad a fogamzásgátlót???? Jó nagy hülyeséget csináltál, már bocsi. Az antibiotikumok egy része csökkenti a fog. hatását, de ennyi. Mellette egy hétig kiegészítő védekezés kellett volna az utolsó antibiotikum bevételétől számítva. De így bekavartál a hormonháztartásodnak elég rendesen, plusz még kezdheted el újra szedni, ami még jobban bekavar majd...menj el a dokidhoz és kérdezd meg mikor kezdheted újra.
2009. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mondjuk elolvasod betegtájékoztatót vagy felhívod az orvosod
2009. nov. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egy fogamzásgátlót vagy szedsz vagy nem

ezek nem cukorkák hogy most 2 hétig szedem és hétig nem

ha pedig kezdtél szedni antibiotikumot elmész az orvosodhoz vagy mielőtt felírta megkérdezed hogy mi van ilyenkor?mit mivel lehet szedszni

2009. nov. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

hülyeség volt abbahagyni...:S

a kövbetkező menzeszednél kezd újra a szedését, úgy ahogyan legelőször is. ha akkor a menzeszed első napján kezdted, akkor tedd mostis úgy. ha az 5.-en,. akkor mostis az ötödiken.

bár én a helyedben kihagynák egy teljesen hónapot, úgyértem h nem a következő menzesznél, hanem csak az az utáninál kezdeném el szedni.

2009. nov. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszi a választ,

a többeiknek meg ajánlom h kezdjék el gyakorolni a szövegértést, ugyanis nagyon nem arra voltam kíváncsi h ki mit szól ehhez meg h hülye vok e vagy sem h abbahagytam, hanem arra h mikor kezdjem el újra. Ezeket az embereket meg unom akik mindenki életébe bele akarnak szólni, foglalkozzatok magatokkal ha meg vki véleményt kér tőletek arra kéne válaszolni nem másra!! Ennyit rólatok (N)

2009. nov. 30. 18:09
 8/10 anonim ***** válasza:
pff:) Ha ilyen hülyeséget csinálsz, akkor számíts arra h megmondjuk h rosszul tetted. Így legalább többet nem csinálod meg. Nehogy már még minket szólj meg, amikor úgy szeded a fogamzásgátlót, h fogalmad sincs róla mit mikor hogyan..
2009. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kíváncsi h ki mit gondol különben azt kérdeztem volna h MIT GONDOLTOK ERRŐL H ÍGY SZEDTEM BE??

De nagyon nem ezt kérdeztem ne szóljatok már bele más életébe feleslegesen ha az illető azt kérdezi h ,,xy,, akkor minek kell ,,zy,,-re válaszolni?!!?!

Ezt am láttátok? :

,,Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!,,


Ha vki nem tud arra válaszolni amit kérdeztem ne írjon mert asszem csak a saját idiótaságát mutatja be ezzel mikor már 2.ra kérem h a kérdésre válaszoljatok de sajna nem tudjátok betartani ez a kedves illető is írtam előbb egy komit erre jön megint a hülyeségével mint aki nem tud olvasni... Nemtom akk minek írtok ide...

2009. nov. 30. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz! Majd ő is eljátssza ezt veled miért csináltál ilyen hülyeséget, meg azt is megmondja mi a teendő.
2009. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!