Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet barmilyen problema?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barmilyen problema? Minden lent.

Figyelt kérdés
A szilvesztert a parommal toltottuk es egy remek volt hogy elveszitsuk a szuzessegunket. Masculan ovszert hasznaltam es picit kinlodtam a felhelyezessel. Kb 15 perc szenvedes utan sikerult felhelyeznem. Utana elkezdtuk a szexet de 10-15 perc utan abbahagytuk mert fajt neki.
2014. jan. 4. 19:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok, a fele lemaradt.: Nem mentem el ez egeszen biztos! 2.an kellett volna megjonnie a menszeszenek es meg mindig nemjott meg. Lehet valami? Nemtudom hogy kiszakadt-e a gumi, de nem mentem el. lehet barmi baj? Elore is koszonom.
2014. jan. 4. 19:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a gumi végig fent volt, nem szakadt ki, nem nyúltál fel neki "olyan" kézzel, akkor kétlem, hogy lehetne gond.


Ha fáj neki akkor meg legyél finomabb és érzékibb!!!!!!!

2014. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


A szüzesség elveszítése után előfordul, hogy késik...


Attól, hogy nem mentél el még lehet terhes az előváladéktól, HA a gumi kiszakadt...


Szerintem amúgy nincs gond....

2014. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Snooch ***** válasza:

Nincs gond, ne aggódjatok.


Idő kell ahhoz, hogy minden zökkenőmentesen menjen, pláne ha mindketten tapasztalatlanok vagytok.


Első együttlét után pedig szinte mindenkinek megzavarodik kicsit a ciklusa, egy pár napos késés simán belefér.

2014. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden rendben van mar het elejen megjott neki. Koszonom a nyugtato valaszokat!:)
2014. jan. 10. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!