Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az a helyezt hogy nemtudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyezt hogy nemtudom hogy növeljem a Farkam mértetét valaki segitség?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 23:00
1 2
 11/15 anonim válasza:
18%
Hölgyeknek nem a mérete, - hanem a játékossága a fontos
2014. jan. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Leveltetu ***** válasza:
Eloszor is...mekkorarol szeretned novelni mekkorara?...masodszor...hosszaban vagy keruleteben szeretned novelni?...harmadszor... mi a francnak akarod novelni???
2014. jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%
Vágd le egy lónak a pecsét meg a tiédet, majd ragazd fel az állatét.
2014. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 laurentiu válasza:
elegedjel meg azzal amid van
2014. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Sok férfit zavar ez a probléma, én azt gyanítom, hogy a rengetegféle szer ami kapható az mind hamis, vagy haszontalan, pénzlehúzás. Sebészileg biztosan lehetséges, de egy vagyon és kockázatos is lehet.


Tekintélyt kölcsönöz a nagy méret, de pl. nekem volt hogy azt szerettem volna, hogy kisebb legyen, mert a lánynak akit nagyon akartam, nem esett jól.


Próbálj nem ezzel hódítani és komolyabb kapcsolatot keresni, és másból önbizalmat építeni.

ha rendes vagy velük, nem fognak reklamálni.

2014. jan. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!