Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátló. Hízás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány0921 kérdése:

Jangee fogamzásgátló. Hízás?

Figyelt kérdés
Sziasztok!22 éves nő vagyok és körülbelül 1 éve szedek Jangee 3mg/0,02mg fogamzásgátlót.Ez idő alatt felszedtem pár kilót (5-6 kg).Az igazság az, hogy közben rendszertelenül táplálkoztam és nem igazán sportoltam. Mit gondotok, a gyógyszer szedése közrejátszhatott a hízásban, vagy csak a helytelen életmód?Fogamzásgátló mellett mennyire nehéz a fogyás?

2014. jan. 3. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is Jangee-t szedek, nálam nem volt ilyen probléma, viszont ez egyénfüggő lehet. Szerintem simán csak kezdj el sportolni és figyelni az étkezésre, és le fog menni hamar.
2014. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én például nem tudok hízni hiába szedem.Bár a gyógyszer előtt se voltam hízásra hajlamos,egyénfüggő tényleg.
2014. jan. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vayne ***** válasza:

Szia!

Jangeet kerülje mindenki. Nagy reménnyel szedtem, mivel állítólag ez tartalmazza a legkevesebb hormont. 17 évesen kezdtem el, 47 kg voltam. 3 hónapon belül 60 kg-ra híztam. Úgy, hogy még kevesebbet ettem, mint az előtt és heti 3 futás is volt.Jelenleg 19 évesen 64 kg vagyok (160 magassághoz) szörnyen érzem magam, pedig már 2 éve nem szedem. azt mondták, kell idő mire kitisztul, de már minden reményt elvesztettem. a bőröm csíkos lett, szörnyen érzem magam a bőrömben. Az étkezésemre oda figyelek és sportolok is, a kilók mégsem mennek leljebb. konkrétan elrontotta az életem.....

MINDENKI KERÜLJE!!

2014. jún. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!