Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj, ha a szunet 7. napjan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a szunet 7. napjan veszem be a fogamzasg. Es nem a 8. -on? Szeretnem, ha hnapra mar elmulna a verzes ezert.

Figyelt kérdés
Igy is vedene?
2014. jan. 3. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

És honnan veszed, hogy ha előbb kezded el szedni, akkor el fog múlni a vérzésed is egyből?

Amúgy a szünetet végig kell csinálni.

De ha konkrétabban körül akarod járni a témát, akkor olvasd el a betegtájékoztatót vagy kérdezd meg a nőgyógyászt vagy a gyógyszerészt!

2014. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell végig csinálni a szünetet. Pont így lehet eltolni a vérzés időpontját (ez az egyetlen helyes módja), DE ezzel csak a következő vérzésedet tudod előbbre hozni, a mostani NEM fog hamarabb elmúlni tőle.
2014. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csinaltam már iylet nem mult el,sőt tovabb volt meg,viszont a következö honaptól helyreállt
2014. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazad van kettes, már hogy nem kötelező a szünetet végig csinálni, mondjuk én sosem tologattam a gyógyszerrel sehová a vérzésemet, ezért én csak arra emlékeztem, hogy eltolni lehet, azzal, hogy nem tart valaki szünetet és egyszer valamit olvastam a szünettel kapcsolatban is, de az lehet hogy másra vonatkozott, de arra gondoltam egyébként, amit te is leírtál, hogy ezzel nem a mostani vérzését befolyásolja. Tehát attól, hogy előbb kezdi el a következő levél szedését, attól nem fog neki abbamaradni a vérzése, de a következő vérzésének idejét ezáltal másra módosítja.
2014. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!