Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta után normális az ilyen menstruáció?

Figyelt kérdés
Escapelle esemény utáni tablettát vettem be dec 15-én az aktus után kevesebb mint 10 órával. Mellékhatásaim nem voltak, a menstruációmnak most január 4-én kéne megjönnie, de 2 napja barna pecsételő vérzésem volt és utána átváltott normális színűre. Olvastam a betegtájékoztatóban, hogy az első menzesznek pontosnak és normális lefolyásúnak kell lennie, nekem viszont gyengébb, mint általában lenni szokott. Ez egy kicsit aggaszt most. Normális dolog ez?

2014. jan. 2. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki volt a néger a Macbethba?
2014. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én novemberben jártam így, nekem utána két nappal előbb kezdődött mint vártam, de az csak valami gyenge volt, biztonsági betét bőven elég volt, aztán két nap múlva normálisan megjött. Hasonló egyébként volt már nekem máskor is. Most viszont egy nap volt szinte, mert a többi hármon alig jött valami, ilyen még nem volt.. :/ (2-3 napig szokott erős lenni) Ezen meg én aggódok...
2014. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Irány a nőgyógyász.

Mindkettőtöknek.

2014. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

most en jartam igy. volt verzesem a tablettatol is, de nemreg megjott: elso nap irto keves, es alaig fajt csak az elso par oraban (az elso napom fajdalmas szokott lenni), masodik nap jott rendesen es harmadik nap szinten keves. elegge valadekos verzes volt. atlatszo valadek is jott vele.


ti voltatok dokinal? mit mondott?

2015. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
amugy volt ket negativ tesztem, az aktus utan fix ket hettel csinaltam oket reggeli vizeletbol.
2015. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi lett végul veletek??? Megjott rendesen??

2019. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!