Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Pharmatex mennyire véd?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pharmatex mennyire véd?

Figyelt kérdés

Első együttlétünk lesz a barátnőmmel (ő már nem szűz) és a pharmatex-re gondoltam. Mit ajánlotok jobban? A pharmatex tabit vagy a kúpot? Elvileg a kúp csíp és kellemetlen íze van orális szex közben. Fontos lenne, hogy ne legyen szar íze/vegyszerszaga mert szeretem sokáig nyalni a páromat. Tehát, ha valamelyiket használjuk akkor akár bele is élvezhetek és addig maradhatok benne ameddig le nem lankad (ha egyáltalán lelankad :D)? Gumit nem szeretnék használni mert tudom, hogy a barátnőmnek nincs semmi baja és megbízom benne (tudom, hogy a bizalom szar játék, főleg ilyen téren de csak nem hazudik erről).

Tehát csak pharmatex-et használnák, és mindenképpen úgy tervezném az elsőt, hogy a barátnőmben elélvezek. pharmatexnél mennyi esély van a terhességre? Sok olyat olvastam, hogy nagyon sokan estek teherbe a pharmatex mellett.


2008. júl. 15. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen énis azért nem használok mert sok embertöl hallottam hogy emellett lett terhes ,asszem 705ban véd,és az sajna édeskevés:S
2008. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajna a pharmatex magában elég kevés védelmet nyújt. Sokat gumi mellett használják. Nagyon sokan esnek így teherbe, főleg ha nem várják meg a 10 percet, hogy hasson, vagy nem helyeznek fel újabb kúpot a második aktushoz stb. Szerintem elég macerás. Na meg ha szereted szájjal kényeztetni a barátnőd, akkor arról is lemondhatsz, ha már felhelyezte a kúpot, mert elég szar íze van. Szerintem beszéld meg vele, hogy szedjen fogamzásgátló tabit, még mindig az a legbiztosabb az óvszeren kívül.
2008. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Namost lehet azért esnek sokan teherbe mert felelőtnek trehányok, és tesznek a 10 perces vagy az előírt várakozási időre, vagy rosszu helyezik fel? Szerintem tuti ettől lehet a nagyarányú teherbeesés. Ha nem mutattok valami orvosi kimutatást a szer semmitneméréről akkor nem fogom elhinni :D
2008. júl. 15. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a Pharmatex krémet ajánlanám!! Annak nincs semmilyen szaga, vagy íze! Felhelyezés után egyből hat, 10 órán át!

Fél évig használtam, nem volt gond! Belém is élvezett a barátom, persze peteérés környékén Krém+megszakításos módszer! DE ha parázol, akkor mindig vedd ki mielőtt elmennél... Akkor szinte tuti nem lehet semmi gond!

2008. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A krém is jó meg a tabletta is a lényeg hogy a szabályokat be kell tartani!!! ezen múlik minden!!!!!!!!
2008. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát figy induljunk ki abból hogy az osztályomba 2 csajszi is jár akik fogamzásgátló tabi mellett születtek szal semmi sem véd 100%ban viszont közel 100%ban védhet sokminden pharmatexről hallottam jókat és rosszakat...bár a rosszak sztem főleg a helytelen használat miatt voltak...szerintem nem lehet rossz...am én is pharmatexet fogok használni mert hormonmentes spermaölő ami jól hangzik és persze ebből az következik h ha helyesen használod akk elvileg egész jó arányban véd...
2009. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!