Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kicsit túl jól éreztem magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit túl jól éreztem magam az este, esemény utáni kell!?

Figyelt kérdés

Elmentem az ügyeletre, felírták de nincs az ügyeletes patikában, és ez az egy van a városban :S

Most mi legyen?


2014. jan. 1. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj át másik településre. Persze előtte hívd fel az adott patikát, hogy van-e.
2014. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
GoodGame.
2014. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha felírták, akkor valószínűleg kell.

Holnapra megtudják hozatni? Ha igen, akkor holnap az első utad a gyógyszertárba vezessen és nem lesz baj.

2014. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Tanulópénznek be illene ha terhes maradnál,megérdemelnéd.
2014. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Holnap is elég bevenni.
2014. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a tabletta 72 órás, tehát 3 napig jó. De máskor előbb gondolkozz, és ha tudod hogy ilyen vagy, inkább legyen nálad is gumi!
2014. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Holnap a másik patika ügyel, remélem ott lesz, másik településre nem tudok most átmenni.

Köszi a segítséget.

Nem úgy mentem bulizni hogy le fogok feküdni valakivel... csak így alakult :(

2014. jan. 1. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Ittál, és nem tudtál ellenállni egy jóképű és izmos srácnak, és megdugták a puncidat, és bele is élveztek!


Irigylem ezeket a jóképűeket, nekem olyan szarul telt a fiatalságom, csak azért, mert a szüleim nem szépek, és a genetika működött.

2014. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!