Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most menjek gyógyszertárba és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most menjek gyógyszertárba és vegyek esemény utáni tablettát? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek és barátommal szombat reggel voltam együtt. Vasárnap hajnalba tudtam csak bevenni a gyócit kb.2 óra körül és vasárnap reggel 8 óra körül pedig hánytam.

2013. dec. 30. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Neveld fel a purgyét
2013. dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs gond, de ha biztos akarsz lenni, menj el a dokidhoz
2013. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem a GYK-n lógnál és itt nyafognál, simán odaérnél a nődokihoz rendelési időben. Hétköznap munkanap van.
2013. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak mondom, hogy fogamzásgátló mellett TILOS esemény utánit bevenni.
2013. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A nődokim Magyarországon van én pedig nem ott ;) Köszönöm az értelmes válaszokat!
2013. dec. 30. 15:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen emberek kefélnek manapság. Csoda, hogy tudod mi van a lábad között te szerencsétlen.
2013. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!