Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pár napot kihagytam a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napot kihagytam a fogamzásgátlóból és az egyik reggelre megjött? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Adele fogamzásgátlót szedek ez a harmadik levelem ebből a fajtából. Egy évig szedtem Vreya nevű tablettát.

Nos kihagytam 6 drb-ot.... És ma reggel tiszta vér voltam. Ahogy megláttam futottam bevenni 2 drb-ot. Mit csináljak, hogy elmúljon a bajom? Az első drb-ot 23-án kellet bevennem de csak 24-én tudtam kivenni a patikából. Aztán szerdán bevettem utána sorba elfelejtettem :/ Nagyon parázok hogy összezavartam a hormonjaimat. (Aktus, sex nem volt ez idő alatt) SEGÍTSÉG!!!!---UI. otthon félek szólni erről,mert nagyon mérgesek lesznek a szüleim.És értelmes válaszokat kérek mert ez tényleg fontos dolog.

17/L



2013. dec. 30. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:

SZEX még mindig a neve.

Ha mérgese lesznek, ha nem, anyukádnak szólj erről mindenképpen. Elég feledékeny voltál kislányom. Ha nem múlik a dolog, a választ te is tudod--> nőgyógyász új év első napjaiban, de ha annyira súlyos, akkor kórházi ügyeletre bementek.

2013. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi. Gyorsan írtam és nem figyeltem.

Igen eléggé elfelejtettem.Hát itt is a következménye.De mit tudok tenni hogy elmúljon a vérzés?

2013. dec. 30. 12:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Nogyogyaszra mihamarabb
2013. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mit nőgyógyász? minek? nem vetted be, és jött a megvonásos vérzés. ne szedj tablettát, ha nem tudod felelősen csinálni. várd meg, amíg elmúlik a mostani vérzésed, egy hónap szünet, majd amikor megint megjön, rendesen, normálisan, az első napon kezdj egy új levelet, és most már ne felejts el belőle semmit. addig kiegészítő védekezés.
2013. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Basszus :( Nincs más megoldás nőiorvoson kívül?
2013. dec. 30. 12:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én nem szeretném szedni pont ez miatt. A szüleim erőltették. Akkor most hagyjam abba a szedést? aztán ugyanazt a levelet folytassam a szünet után?
2013. dec. 30. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnéd szedni, akkor ne szedd. Van más megoldás is, amit talán még el se felejtesz- pl hüvelygyűrű. Azt csak kivenni felejthetnéd el, max, de még ez is megoldható (pl beírod a naptárba, hogy mikor kell kivenni/betenni az újat). Beszéld meg a szüleiddel, hogy neked ez nem jó, hogy folyamatosan elfelejted- vagy "elfelejted" talán?-, és ezzel többet ártasz, mint segítesz.

A régi levelet is folytathatod, csak akkor a ciklusod nem 28 napos lesz, hanem kevesebb, mert már szedtél belőle.

2013. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A régi levelet is folytathatod,"


NEM folytathatja. Többet lehet bevenni, kevesebbet sose! Védelem úgy megszakad!


Kérdező!


Megjött a megvonásosod, mert hülye voltál.

Nem kell orvoshoz szaladnod.

A fogamzásgátló egyszerűen ÍGY működik. Amint megvonod a hormont, vérzés jelentkezik.


A kérdés, hogy miért erőltetik a szüleid?

Mert nem ment az óvszeres védekezés? Hagytad anélkül, netán már voltál is terhes és nem akarják, hogy még egyszer besikerüljön?

2013. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha neked ennyire nem megy a tablettázás, akkor még mindig van más lehetőség.

Pl ez itt: [link]

vagy hüvelygyűrű, pesszárium, gumi... az ilyen felhelyezhető kencéket inkább kerüld, mert nem a legbiztonságosabbak.


A bogyónál én úgy szoktam, hogy a táskámban van mindig a levél, minden este 9kor szól a telefonomon az emlékeztető és egyből beveszem, így nem felejtődik el.

Ha a barátoddal ezután szeretkeztek, jó ideig használjatok gumit.

2013. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat :-) màr nem szedek tablettàt szakıtottunk egy ideje az akkor pasimmal és hàt màr jó fél éve nem szedem ! Amugy nem voltam se terhes csak anyum 17 évesen terhes lett ezért akarta a dupla védelmet ! Óvszerral szoktuk de közbe tablettáztam is és anyumná előfordult hogy tablettával is meg Danával is teherbe esett ! Azért félt engem is nehogy nálam is megtörténjen a baj :-)
2014. aug. 7. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!